کامیک‌کان: اولین تریلر فصل هشتم سریال The Walking Dead منتشر شد

۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

اولین تریلر فصل هشتم سریال  The Walking Dead روز جمعه در کامیک کان سان دیگو منتشر شد. با سینماگیمفا همراه باشید.

در این تریلر، ریک و همراهانش، الکساندریا، هیل تاپ و کینگ دام را می بینیم که خود را برای جنگ با نگان و آدم هایش آماده می کنند و همه چیز سرعت بیشتری پیدا می کند و انفجار و شلیک های بیشتری را در آغاز این جنگ شاهد هستیم. همچنین صحنه سریعی میان نگان و پدر گابریل می بینیم که نگان از گابریل می پرسد “شلوارت رو پوشیدی یا نه؟ می دونی چرا؟ چون قراره شلوارت رو کثیف کنی.”

ریک لشکرش را با یاد آوری این مطلب آماده کرد که مسیح به آن ها وعده ی بزرگ تر شدن دنیا را داده است. ریک می گوید: “ما این دنیا را پیدا می کنیم. همدیگر را پیدا می کنیم. دنیای بزرگ حق ماست. به زندگی آن هایی که مردم ما را گرفتند و اسیر کردند و کشتند خاتمه می دهیم.”

فصل هشتم سریال The Walking Dead، بیست و دوم اکتبر ساعت ۹ شب روی آنتن می رود. اولین قسمت این فصل، صدمین قسمت از این سریال است.

منبع: variety

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette