فروش «نهنگ عنبر ۲» به نوزده و نیم میلیارد تومان رسید

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر۲» ساخته سامان مقدم که تعداد سالن‌هایش پس از اکران فیلم «ساعت پنج عصر» مهران مدیری، کمتر شده ، بنا بر اعلام پخش‌کننده آن تا پایان شب گذشته ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش کرده است. فیلم سینمایی «گشت ۲» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران ۱۹ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان فروخته بود.

«نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا» با بازی رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوی و… از ۲۰ ازدیبهشت ماه در سینماهای کشور به نمایش درآمد. این فیلم به گفته مدیر فروش «فیلمیران» تا پایان شب گذشته ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش کرده است. پیش‌تر پخش کننده «گشت ۲» فروش این فیلم سینمایی را ۱۹ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان اعلام کرده بود و با این احتساب  فیلم سامان مقدم تنها ۳۵۰ میلیون تومان تا رسیدن به رکورد فیلم سعید سهیلی فاصله دارد.

با این‌که ۷۴ روز از اکران «نهنگ عنبر ۲» می‌گذرد، این فیلم همچنان در سینماهای تهران و شهرستان به نمایش خود ادامه می‌دهد. پیش از این شورای صنفی نمایش اعلام کرده بود فیلم‌هایی که اکران آن‌ها با ماه رمضان تقارن پیدا کنند، در صورت حفظ کف فروش‌شان، می‌توانند دو هفته بیشتر به نمایش خود در سینماهای کشور ادامه دهند.

منبع: آی‌سینما

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید