بتمن جوان خواستار کراس‌اور با سوپرمن است!

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶

درام پیش‌بتمن شبکه FOX حداقل کمی از موفقیت خود را مدیون سریال پیش‌سوپرمن شبکه CW با نام Smallville است، ولی آیا این دو دنیا عملا می‌توانند کراس‌اور داشته‌باشند ؟ در ادامه با سینما‌گیمفا همرا باشید. به نظر می‌آید که سوپرمن به تازگی توانسته وارد دنیای سریال‌های تلویزیونی DC شود و شخصیت بروس وین در سریال گاتهام خواستار کراس‌اور بین کلارک کنت جوان و دنیای خود است.

البته این موضوع را زیاد جدی نگیرید چون رئیس بخش تلویزیونی DC گرگ برلانتی (Greg Berlanti) صریحا اعلام کرد که شخصیت‌های بتمن و دنیای مربوط به آن به این زودی‌ها وارد دنیای چهارگانه DC در شبکه CW نخواهندشد. ولی با این وجود منطقی است که بتوان گفت در جایی خارج از دنیای گاتهام، می‌تواند Smallville، متروپولیس و کلارک کنت جوان وجود داشته‌باشد. در این رابطه ستاره جوان سریال گاتهام دیوید مازوز (David Mazouz) در مصاحبه با IGN گفت که درام FOX باید از جغرافیایی که زک اسنایدر (Zack Snyder) در فیلم جدید خود استفاده‌کرده ایده‌گیری کند:

به نظرم خیلی جالب می‌شود که کلارک کنتی جوان و ۱۵ ساله در سریال حظور داشته‌باشد. این موضوع را می‌دانم که در فیلم Batman V Superman «بتمن مقابل سوپرمن» آنها شهر متروپولیس و گاتهام را دو شهر دوقلو معرفی کردند، برای همین فکر می‌کنم خیلی هم سخت نباشد که کلارک کنت را وارد دنیای بتمن کرد.

اگر به داستان سوپرمن نگاه کنیم، می‌بینیم که او در نوجوانی اتوبوس پر از کودکان را از غرق شدن نجات می‌دهد. به نظرم خیلی جالب می‌شود اگر سکانسی در گاتهام وجود داشته‌باشد که در آن تیتر روزنامه به این شکل باشد که، پسری نوجوان اتوبوس پر از کودکان را از غرق شدن نجات‌داد و بعد سریال روال عادی خود را ادامه دهد.

البته مازوز گفت که احتمال به وجود آمدن ارتباط بین گاتهام و سوپرمن جدید معرفی شده در شبکه CW خیلی کم است، ولی ایده به کارگیری کلارک کنت جوان در این سریال به نظر ایده خوبی‌ است. موفقیت سریال Smallville در این بود که رشد شخصیتی کلارک کنت را در گذر زمان نشان داد، در حالی که بروس برای تبدیل شدن به بتمن مجبور می‌شود برای مدتی گاتهام را ترک کند بنابراین، نشان دادن سوپرمن در سریال می‌تواند به نشانه برداشته شدن تمرکز ار روی بروس باشد ؟

 فصل سوم سریال گاتهام سپتامبر امسال و با ایده‌های خلاقانه خود، وارد پخش خانگی می‌شود.

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette