عکس‌های Thor: Ragnarok به لوکی، والکری و گرند‌مستر اشاره دارد

عکس‌های Thor: Ragnarok به لوکی، والکری و گرند‌مستر اشاره دارد

- دراخبار فیلم
۰

به تازگی موفق به پیدا کردن دو عکس منتشر شده از مارول درباره‌ی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) شده ایم. شما در زیر می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

اولین عکس، ثور (Thor) یا کریس همثورث (Chris Hemsworth) و شیطان ابدی لوکی (Loki) یا همان تام هیدلستون (Tom Hiddleston) را نشان می‌دهد که مجددا در زمین و با لباس عادی، به هم پیوسته اند. به این موضوع توجه کنید که این مدل مو‌های قبلی ثور است.

عکس دوم Grandmaster با بازی جف گولد بلام (Jeff Goldblum) در کنار Topaz با بازی راشل هاوس (Rachel House) را نشان می‌دهد.

کریس همثورث، در یک مصاحبه با Empire شخصیت جدید ثور را این‌گونه توصیف کرد:

آنچنان ماورایی به نظر نمی‌رسد و حس شوخ طبعی بیشتری دارد. تایکا (Taika) (کارگردان فیلم) گفت: بیا، ما این را تمام کردیم. او هیچ وقت اینگونه حرف نزده بود. این احتمالا سرگرم کننده‌ترین فیلمی است که من در مارول داشته ام.

تیم بازیگری او نیز بسیار تحت تاثیر قرار گرفته‌اند. تام هیدلستون می‌گوید:” تایکا به اسطوره شناسی بسیار احترام می‌گذارد، اما به فیلم جنبه‌های طنز بسیاری را تزریق کرده است. او به هر شخصیت لحظات خنده داری را داده است بدون اینکه به اصل فیلم صدمه‌ای بزند.” جف گولد بلام گفت: “من خیلی زود عاشق شخصیت او شدم. او یک کارگردان فوق‌العاده و بسیار خوش‌تیپ است. من فکر می‌کنم او قصد دارد یک کار ویژه انجام دهد.

مجموعه‌ی کامل عکس‌ها که شامل ۸ عکس است، پنج‌شنبه ۱۰ آگوست منتشر می‌شود.

منبع: Empire

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لارن ریدلف به فصل نهم Walking Dead پیوست

EW تایید کرد که لارن ریدلف (Lauren Ridloff)