Avengers 3 هیجان‌ انگیزترین داستان را برای ویژن و اسکارلت ویچ دارد

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲

بر اساس صحبت‌های پل بتانی (Paul Bettany)، ویژن (Vision) و اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) بهترین داستان خود را در Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ ابدیت) خواهند داشت. ویژن که صدای جارویس (J.A.R.V.I.S) بود، در Avengers: Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران) به یک ابر قهرمان تبدیل شد. اینجا بود که هواداران برای اولین بار با ویژن ملاقات کردند (او از سنگ ذهن یا Mind Stone ساخته شد و نیرو می‌گرفت) و پال بتانی نقش بزرگتری در دنیای سینماتیک مارول پیدا کرد. او به سرعت با یک ورودی جدید به نام اسکارلت ویچ با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) ارتباط برقرار کرد و رابطه‌ی آنها عاشقانه شد. در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

ارتباطات آنها در Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) مشهود بود و بدون شک از قوی‌ترین زوج‌های دنیای سینماتیک مارول به حساب می‌آیند. اما Infinity War بنظر آنها را در یک مسیر بزرگ قرار می‌دهد. عکس‌ها از ارتباط عاشقانه‌ی آنها خبر می‌دهد اما ممکن است تانوس (Thanos) سنگ ذهن را از آن خود کند.

احتمال اینکه Infinity War برای هم ویژن و هم اسکارلت ویچ یک داستان هیجان انگیز رقم بزند، بالاست. بتانی اخیرا در کامیک-کان Wizard World در شیکاگو حضور پیدا کرد و به طور خلاصه از داستان گفت. بدیهی است که او نمی‌تواند جزییات دقیق را بازگو کند و تنها به ارائه‌ی کلمات زیر بسنده کرد: “من فکر می‌کنم برای من و لیزی (Lizzie) این هیجان انگیزترین داستان تا کنون باشد”.

با در نظر گرفتن اینکه ارتباط آنها با تهدید قریب الوقوع تانوس مواجه است، صحنه‌های بسیاری هم در Infinity War و هم احتمالا در فیلم بدون نام Avengers، برای این دو قهرمان ایجاد می‌شود. دیدن اینکه چگونه با همکاری رابطه‌شان را پنهان می‌کنند، هر ریسکی انجام می‌دهند تا با هم باشند جالب است و می‌تواند به رابطه‌شان و شخصیت‌هایشان عمق دهد و ارتباطشان را موثرتر کند.

از آنجا که سنگ ذهن در سر ویژن قرار گرفته است، و تانوس به زمین می‌آید تا آن سنگ را برای تکمیل کردن دستکش قدرت خود بدست آورد، احتمال کشته شدن ویژن وجود دارد. بتانی همچنین گفت که ویژن ممکن است بتواند بدون سنگ ذهن نیز زنده بماند. این می‌تواند ترس از دست دادن ویژن را در میان هواداران کمتر کند. در هر صورت، مشخصا پتانسیل‌های بسیاری برای این شخصیت‌ها و داستان‌ هایشان در Infinity War وجود دارد.

منبع: Screenrant

 

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette