رامین ناصرنصیر: فصل‌بندی نادرست موجب نقدها علیه فصل دوم «شهرزاد» شد

بازیگر سریال “سر دلبران” گفت: داستان در قسمت دوم شهرازد دارای فراز و فرودهای مناسبی بود اما به نظر من عدم قسمت‌بندی مناسب و همین‌طور پایان یافتن فصل در اواسط داستان برخی از نقدها را به این سریال وارد کرده است.

رامین ناصرنصیر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

این روزها تماماً مشغول بازی در سریال شهرزاد ۳ هستم و در کنار آن در سریال “افسانه هزارپایان” نیز اثر دیگری است که در آن به ایفای نقش می‌پردازم و از شبکه نسیم روی آنتن خواهد رفت.

وی درباره چگونگی ساخت و مراحل فیلمبرداری شهرزاد ۳ افزود:

طبق قراری که گروه تولید با بازیگران گذاشته در خصوص فصل سوم شهرزاد دیگر نمی‌توانیم مصاحبه‌ای داشته باشیم و از این به بعد تمام اخبار شهرزاد ۳ از طریق روابط عمومی اثر ارائه خواهد شد.

بازیگر سریال “سر دلبران” درباره نقدهای وارد شده بر فصل دوم شهرزاد تصریح کرد:

در ابتدای راه فیلمنامه کلی شهرزاد به ما داده شد و صحبتی در مورد فصل بندی این سریال گفته نشد و نمی‌دانستیم دقیقاً این مجموعه چند فصل خواهد شد.

وی در همین راستا ادامه داد:

از نظر من قصه اصلی شهرزاد به هیچ وجه ناقص نبود و نمی‌توان گفت که شهرزاد در داستان ایراد داشته است. شاید مشکل اصلی و نقدهایی که بر شهرزاد ۲ وارد شده به علت روند نادرست تقطیع و فصل بندی اتفاق افتاده است.

ناصرنصیر خاطرنشان کرد:

 داستان در قسمت دوم دارای فراز و فرودهای مناسبی بود اما به نظر من عدم قسمت بندی مناسب و همین‌طور پایان یافتن فصل در اواسط داستان برخی از نقدها را بر فصل دوم این سریال وارد کرده است.

منبع: میزان

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید