پوستری جدید از سریال Stranger Things عرضه شد

اخبار سریال ۳ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۰۰ ق.ظ

نتفلیکس، پوستری رسمی از فصل دوم سریال Stranger Things عرضه کرده است که شما در انتهای متن می‌توانید شاهد آن باشید. فصل دوم این سریال از همین جمعه یعنی ۵ آبان پخش خواهد شد. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

داستان فصل دوم این سریال مربوط به یک‌سال بعد از بازگشت Will است و به‌نظر می‌رسد که همه چیز به حالت عادی برگشته، اما همچنان تاریکی کمین کرده و خانواده‌ی Hawkins را تهدید می‌کند. سال ۱۹۸۴ است که هنوز شهروندان ایندیانا نسبت به راز‌های آزمایشگاه Hawkins و هیولا‌‌ها (Demogorgon) ترسی وجودشنام را فرا گرفته است. Will Byers توانست از دنیای Upside Down (دنیایی موازی با جهان انسان‌‌ها) نجات پیدا کند اما همچنان تهدیدی شوم‌تر و بزرگ‌تر کسانی که زنده هستند را تهدید می‌کند.

در فصل دوم سریال Stranger Things، وینونا رایدر (Winona Ryder)، دیوید هاربور (David Harbour)، فین ولفهارد (Finn Wolfhard)، میلی براون (Millie Brown)، گاتن مانارازو (Gaten Matarazzo)، ناتالیا دایر (Natalia Dyer)، کارا بونو (Cara Buono)، چارلی هیتون (Charlie Heaton) و متیو موداین (Matthew Modine) در این فیلم بازی می‌کنند، همچنین بازیگران جدیدی اضافه شدند که شامل سدی سینک (Sadie Sink)، داکر مونتگمری (Dacre Montgomery)،  برت گلمان (Brett Gelman)، شین آستین (Sean Astin) و پاول ریسر می‌شود.

منبع :Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید