یادداشت درمیشیان در واکنش به لغو دوباره اکران «عصبانی نیستم»

  • توسط امیر حاجی‌زاده
  • آذر ۲۸, ۱۳۹۶
  • ۰

روز گذشته سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که در جلسه این شورا که با حضور پخش‌کننده و کارگردان «عصبانی نیستم» برگزار شد، به این نتیجه رسیدند که فیلم رفع توقیف شده رضا درمیشیان به دلیل تراکم اکران فیلم‌های سینمایی به نمایش درنیاید. امروز رضا درمیشیان با انتشار یادداشتی، نقل‌ قول منتشر شده در مورد انصراف خود از اکران فیلمش را تکذیب کرده و نوشته با وجود این‌که بسیار ناامید است، اما همچنان پیگیر اکران فیلمش خواهد بود.

در ابتدای یادداشت رضا درمیشیان که در روزنامه شرق چاپ شده، آمده است:

««عصبانى نیستم!!!» اما بى‌نهایت ناامید، ناامید، ناامید، غمگین، دلسرد، تنها، تنها، تنهاتر، افسرده، تلخ، تلخ‌تر هستم. عصبانى نیستم!!! اما با اشک نوشتم، با اشک ساختم و با اشک شاهد اتفاقاتش هستم.»

او در ادامه به معضلات و سختی‌هایی که در طول چهار سال گذشته برای فیلم‌اش به وجود آمد، اشاره کرد و نوشت:

« صدهابار بازبینى در شوراهاى مختلف، دریافت پنج پروانه نمایش و سه‌بار ثبت تاریخ اکران در شوراى صنفى، بالاوپایین‌رفتن‌هاى مختلف و… و…»

درمیشیان در پایان تاکید کرد که همچنان پیگیر اکران «عصبانی نیستم» خواهد بود:

«من به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «عصبانى نیستم!» به‌هیچ‌عنوان از اکران انصراف نداده‌ام و تمامى نقل‌قول‌هایى را که مى‌شود تکذیب مى‌کنم و همچنان پیگیر نمایش این فیلم هستم. عصبانى نیستم!!! هرچند فیلمم به‌راحتى ذبح و قربانى مى‌شود، چون سازنده‌اش در هیچ اردوگاه سیاسى‌اى نیست و هیچ پشتوانه‌اى ندارد. عصبانى نیستم!!!»

منبع: آی‌سینما

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

نظر سنجی

معرفی فیلم

تریلر ها

باکس آفیس