اولین تریلر فیلم Sicario 2: Soldado منتشر شد

اولین تریلر فیلم Sicario 2: Soldado منتشر شد

مدتی است که می‌دانیم دنباله‌ای برای فیلم Sicario «سیکاریو» در حال ساخت است. اکنون اولین تریلر این دنباله‌ی مورد انتظار که با نام Sicario 2: Soldado «سیکاریو ۲: سولدادو» شناخته می‌شود، منتشر شده است. برای مشاهده‌ی تریلر جذاب این فیلم، با سایت سینماگیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

نخستین فیلم این سری داستان یک مامور FBI با بازی امیلی بلانت (Emily Blunt) را روایت می‌کرد که به یک گروه مرموز نظامی ملحق شده بود تا بتوانند با اصلی‌ترین باند کارتل‌های مکزیک مبارزه کنند. ماجرای جالب و فیلمبرداری خوب به همراه کارگردانی حرفه‌ای Denis Villeneuve (دنیس ویلنوو) همگی‌ دست به دست هم داد تا فیلم در سال ۲۰۱۵ مورد توجه مخاطبین و همچنین منتقدین قرار بگیرد. اشتیاق طرفداران باعث شد تا دومین قسمت این فیلم نیز ساخته شود. هر چند در Sicario 2: Soldado «سیکاریو ۲: سولدادو» امیلی بلانت دیگر نقشی را ایفا نمی‌کند. ویلنوو هم از کاگردانی این قسمت کنار کشیده است تا دنباله‌ی فیلم سیکاریو توسط استفانو سولیما (Stefano Sollima) کارگردانی شود. خوشبختانه همچنان دو تن از بازیگران اصلی فیلم یعنی بنیسیو دل‌ تورو (Benicio del Toro) و جاش برولین (Josh Brolin) در فیلم حضور دارند و احتمالاً این بار نقش بیش‌تری و پررنگ‌تری را نیز در فیلم ایفا می‌کنند.

عدم حضور دنیس ویلنوو شاید کمی باعث نگرانی طرفداران قسمت اول شود، اما خوشخبتانه تریلر جذاب و قوی فیلم نشان داد که همچنان می‌توانیم برای Sicario 2: Soldado هیجان‌زده باشیم. تریلر فیلم نماهای جالبی را نشان می‌دهد، با این حال برای اطلاعات و نمایش‌های بیش‌تر، باید همچنان در انتظار بمانیم. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ (۸ تیر ۱۳۹۷) در سینماها اکران شود.

منبع: Screenrant

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تریلر جدید انیمیشن Incredibles 2 منتشر شد

پیکسار و دیزنی در این چند سال اخیر