تصویر جدید Transformers: The Last Knight به بسیاری از سوالات پاسخ می‌دهد

شاید زمانی که هیچ‌کس انتظار معرفی یک قسمت جدید از سری فیلم‌های Transformers «تبدیل‌شوندگان» را نداشت، سازنده این اثر قسمت بعدی این سری فیلم را با نام The Last Knight «آخرین شوالیه» برای اکران در سال ۲۰۱۷ معرفی کرد. اما مطمئنا سوالی که ذهن همه را مشغول کرده این است که داستان این قسمت در کجا جریان خواهد داشت؟

با توجه به توصیف سازنده برخلاف قسمت‌های گذشته، قسمت پنجم مفهومی پیچیده‌تر از قسمت‌های قبل را با خود حمل می‌کند. اما این مفهوم پیچیده چیست؟ مگر فیلم در کجا جریان خواهد داشت؟ با توجه به شایعات اخیر به‌نظر می‌رسد این قسمت به افسانه شاه آرتور مربوط می‌شود. به‌دنبال این شایعات مدتی قبل BBC با انتشار یک گزارش جدید اشاراتی به ارتباط فیلم به پادشاه افسانه‌ای آرتور داشت.

طی این گزارش تصویر زیر از فیلم منتشر شد که تا حدودی این موضوع را تایید می‌کند:

۳۱d86719cf985b4b11a701a493d9198ce2445cde

همچنین در این گزارش ذکر شده که بازیگران این قسمت درحال فیلم‌برداری در یکی از جزایر اسکاتلند دیده شده‌اند. با توجه به گفته‌های مردمی که در آن قسمت زندگی می‌کنند عده‌ای از بازیگران در حالیکه سوار بر اسب هستند و لباس‌های محلی قرون وسطی بر تن دارند، به یکدیگر تیراندازی می‌کنند. اگرچه این فیلم در دنیای مدرن جریان دارد اما به نظر می‌رسد با توجه به ارتباط به فیلم با آرتور باید منتظر فلش‌بک‌های بسیاری به گذشته باشیم. شاید آتوبات‌ها و دسپتیکان‌ها با این پادشاه افسانه‌ای روابطی داشته‌اند! علاوه بر این وجود سحر و جادو در دنیای تبدیل‌شوندگان می‌تواند به اندازه کافی جذاب باشد. شاید این قسمت بتواند با استفاده از فرمول “افسانه” این سری را به دوران اوج خود بازگرداند!

Transformers: The Last Knight در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (شنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۶) در سینماهای اکثر نقاط جهان اکران خواهد شد.

منبع: CINEMABLEND

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید