شخصیت کابل را در تریلر جدید Deadpool 2 ملاقات کنید

  • توسط مینو فرجی
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۶
  • ۰

برای دیدن شخصیت کابل با بازی جاش برولین (Josh Brolin) در تریلر دوم فیلم Deadpool 2 آماده شوید. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

رایان رینولدز (Ryan Reynolds) نقش خود بعنوان ددپول را در کنار زازی بیتس (Zazie Beetz) در نقش جهش یافته دستکاری شده، دومینو، و جاش برولین در نقش کابل، پسر بیولوژیکی شخصیت ابرقهرمان مردان ایکس، سایکلاپس، مجددا بازی می‌کند. جک کسی (Jack Kesy) برای بازی در نقش تبهکار اصلی فیلم به مجموعه ملحق شده که با وجود اینکه هنوز تایید نشده اما شایعه شده او نقش جهش یافته ایرلندی، تام سیاه را بازی می‌کند. شویلی کاتسونا (Shioli Kutsuna) بازیگر ژاپنی و جولین دنیسون (Julian Dennison) نیز برای بازی در نقش‌های مرموزی به این فیلم پیوسته‌اند.

بعد از اینکه وید ویلسون از حوادث فیلم اول نجات پیدا می‌کند، تصمیم می‌گیرد سرآشپز یک کافه‌تریا در میبری (Mayberry) شود که آرزوی تمام زندگی او بوده است. او همچنین باید راهی پیدا کند تا دوباره بتواند مزه و طعم غذاها را متوجه شود. او در حال جستجو برای پیدا کردن یک ادویه خاص است که این احساس را باز می‌گرداند، این در حالی است که در طول این جستجو باید با گروهی از نینجاها، یاکوزا و سگ‌های وحشی نیز مبارزه کند. ویلسون به سراسر جهان سفر می‌کند تا اهمیت خانواده، دوستی و عطر و طعم را متوجه شود و در طول آن یک طعم جدید برای ماجراجویی و یک لیوان قهوه که روی آن نوشته World’s Best Lover دیده می‌شود، را به دست می‌آورد.

دیگر بازیگران سری اول ددپول از جمله لزلی اوگامس (Leslie Uggams) در نقش بلایند آل، مورنا باکارین (Morena Baccarin) در نقش ونسا، برایانا هیلدبرند (Brianna Hildebrand) در نقش نگاسونیک تین‌ایج وورهد و استفان کاپیچیچ (Stefan Kapicic) صداپیشه کلوسوس نیز به این فیلم پیوسته‌اند.

کمپانی فاکس قرن بیست فیلم Deadpool 2 را در تاریخ ۱۸ مه ۲۰۱۸ مطابق با ۲۸ اردیبهشت ۹۷ اکران می‌کند.

منبع: comingsoon

قبلی «
بعدی »

سردبیر سایت

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

نظر سنجی

معرفی فیلم

تریلر ها

باکس آفیس