فصل دوم سریال Supergirl پیشرفتی مشابه فصل دوم Arrow خواهد داشت

اخبار سریال ۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰ ق.ظ

بسیاری از طرفداران کامیک و سریال‌های وابسته به آن معتقد هستند که فصل اول سریال Supergirl از مشکلات بدیهی رنج برد که جای پیشرفت زیادی در فصل بعدی و ادامه سریال دارد. تهیه‌کننده سریال آقای اندرو کرایزبرگ (Andrew Kreisberg) در صحبت‌های جدید خود اظهار داشت که فصل دوم سریال سوپرگرل دقیقاً همان‌طور که Arrow در فصل دوم پیشرفت کرد و با ستایش طرفداران همراه شد گسترش می‌یابد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

وب‌سایت Collider فرصتی برای صحبت با تهیه‌کننده سریال آقای اندرو کرایزبرگ داشت و ایشان اعتراف کردند که فصل اول سریال جای پیشرفت زیادی داشت. بسیاری از طرفداران سریال Arrow متعقد بودند که فصل اول آن بیشتر یک مجموعه خانوادگی بود تا ابرقهرمانی! تهیه‌کننده سوپرگرل هم می‌گوید که چنین اشتباهاتی در فصل اول انجام داده‌اند و در فصل دوم آن‌ها را برطرف خواهند کرد:

ما به فصل اول سوپرگرل افتخار می‌کنیم اما کمی ما را یاد فصل اول ارو می‌اندازد. ما می‌دانستیم که ایده و ساختار کلی سریال جالب است و هرازگاهی هم محتوای بسیار خوب برای آن می‌ساختیم اما هنوز نمی‌دانستیم چگونه این سطح کیفی بالا را در تمامی طول فصل پایدار نگه داریم. ما فکر می‌کنیم که امسال بالاخره مشکلات سریال را رمزگشایی کرده‌ایم و قدرتمند بازمیگردیم. دقیقاً همان مسیری است که با ارو پیش گرفتیم؛ در ابتدا سعی کردیم آن را درک کنیم و سپس قدرتمند جلو رفتیم. فصل‌های اول معمولاً سخت هستند!

یکی از فشارهای دیگری که روی ما بود مسئله آوردن یک ابرقهرمان زن به تلویزیون برای اولین بار طی مدت خیلی طولانی است. مخاطبان، شبکه، استودیو و همه ما انتظارات بالایی داشتیم. خیلی طول کشید که این قضیه را کنار بگذاریم و سعی کنیم به داستان‌های درست و اصیل بپردازیم. تجربه من این است که سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی بعد از مدتی خودشان به ما می‌گویند که چطور باید ساخته و پرداخته شوند. حال با داستان‌هایی که ما مد نظر داریم، سوپرگرل بالاخره آن چیزی که باید باشد می‌شود.

سوپرگرل در کنار بقیه سریال‌های شبکه CW در اوایل اکتبر امسال پخش می‌شود.

منبع: Screencrush

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید