«بدون تاریخ، بدون امضا» همچنان پیشتاز در گیشه سینمای ایران

«بدون تاریخ، بدون امضا» همچنان پیشتاز در گیشه سینمای ایران

 فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» در دومین هفته اکران پیشتاز قاطع گیشه سینمای ایران بود و فروش خود را به مرز دو و نیم میلیارد تومان رساند. این در حالی‌ست که وضعیت فیلم‌های جدید اکران شده از چهارشنبه هفته پیش تعریفی ندارد و این فیلم‌ها بدون تعداد سالن کافی و در نبود امکان تبلیغ مناسب مخاطب چندانی را جذب نکرده‌اند.

«بدون تاریخ، بدون امضا» دومین فیلم وحید جلیلوند با بازی امیر آقایی، نوید محمدزاده و هدیه تهران بر اساس آمار اعلام شده در سیایت سینماتیکت از چهارشنبه هفته گذشته تا دیشب ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش کرده و مجموع درآمدش از گیشه به ۲ میلیارد و ۴۰۵ میلیون تومان رسیده است.

دومین فیلم پرفروش هفته کمدی آینه بغل» با ۵۹۸ میلیون تومان فروش بود و مبلغ کل فروش این فیلم ۱۹ میلیارد و ۱۲۹ میلیون تومان شد. دیگر کمدی روی پرده «ما خیلی باحالیم» ساخته بهمن گودرزی هم ۲۷۶ میلیون تومان فروخت و درآمد کلش به ۸۴۸ میلیون تومان رسید.

«اسرافیل» ساخته آیدا پناهنده در دومین هفته اکران مخاطب بیشتری جذب کرد و ۱۶۲ میلیون تومان فروخت. این فیلم در مجموع ۲۳۲ میلیون تومان از گیشه به دست آورده است.

اما فیلم «مادری» که از چهارشنبه پیش به شکل ناگهانی و بدون تبلیغات اکران شد، در هفته اول ۵۱ میلیون تومان فروش کرد. در اولین فیلم رقیه توکلی بازیگرانی مثل هومن سیدی، نازنین بیاتی و هانیه توسلی بازی می‌کنند.

«هاری» به کارگردانی امیداحمد انصاری هم در دومین هفته اکران ۱۱۳ میلیتون تومان درآمد کسب کرد و مجموع فروشش به ۱۹۶ میلیون تومان رسید.

دو فیلم جدید دیگر یعنی «دعوتنامه» ساخته مهرداد فرید و «بلوک ۹ خروجی ۲» علیرضا امینی هم که سالن‌های چندانی در اختیار ندارند، به ترتیب ۱۲ و ۱۰ میلیون تومان فروختند.

منبع: آی‌سینما

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

در نقد فیلم «ما همه با هم هستیم» برنامه شب گذشته «هفت» چه گذشت

فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» ساخته