ساخت فصل چهارم سریال The Magicians تایید شد

ساخت فصل چهارم سریال The Magicians تایید شد

- دراخبار سریال
۰

ساخت فصل چهارم سریال The Magicians توسط شبکه‌ی Syfy تایید شد. این تاییدیه از طریق پستی در توییتر اعلام همگانی شد و با شعار “دستانت را به فراز آسمان بگیر اگر می‌خواهی امروز بهتریم روز عمرت شود”، این خبر را اعلام کردند. به تقل از Deadline فصل چهارم سریال The Magicians داراری ۱۳ قسمت خواهد بود که قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود. درحال حاضر فصل سوم این سریال در حال پخش است و طبق برنامه باید در تاریخ ۲۹ مارس به اتمام برسد. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

این داستان که برگرفته از پرفروش‌ترین رمان لو گروسمن (Lev Grossman)است، درباره‌ی Quentin Coldwater و بیست دوست او است که در پی دنیایی غریب و سرشار از رمز و راز و زیبایی‌هایی مرموز هستند، و در آن دنیای خطرناک آن‌ها در تلاش حفظ مبانی جادویی هستند.

ستارگانی که در این فیلم درخشش می‌کنند عبارت‌اند از: استلا مائو (Stella Maeve)، اولویا تیلور دودلی (Olivia Taylor Dudley)، هال آپلمن (Hale Appleman)، آرجون گوپتا (Arjun Gupta)، سامر بیشیل (Summer Bishil)، ریک وورثی (Rick Worthy۹ و جید تایلور (Jade Tailor). مدیران اجرایی این سریال نیز جان مک‌نامارا (John McNamara)، سارا گامبل (Sera Gamble) و کریس فیشر (Chris Fisher) هستند.

منبع: Comingsoon

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

عنوان قسمت دوم انیمیشن LEGO Movie معرفی شد

توویتر رسمی انیمیشن LEGO Movie عنوانی رسمی The