تصاویر سرصحنه از فیلم جدید کریستوفر نولان با نام Dunkirk منتشر شد

چند ماهی می‌شود که از پروژه جدید یکی از بزرگترین کارگردانان سینما یعنی کریستوفر نولان خبر داریم. همچنین دیلی‌میل یک ویدیو از پشت صحنه فیلم‌برداری Dunkirk منتشر کرد و حال در جدیدترین لیک‌های صورت گرفته، بازیگر این فیلم و خواننده محبوب، هری استایلز، در وضعیت چندان خوبی به سر نمی‌برد! با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

کریستوفر نولان هم‌اکنون می‌تواند هر بازیگری را که بخواهد برای فیلم‌هایش انتخاب کند؛ حال این بازیگران می‌توانند ستاره‌های محبوب مردم و بازیگران نوپا و حتی خواننده‌ها باشند! تام هاردی (نقش «بین» در سومین فیلم بتمن نولان) و کیلین مورفی (در سه‌گانه بتمن نولان نقش دکتر کرین یا اسکرکرو را داشت) به همراه اعضای جدیدی مثل مارک رایلنس و کنت برانا در نوع خود این روزها بسیار شناخته شده هستند. اما چیزی که بیشتر همه را متعجب می‌کند حضور هری استایلز (خواننده گروه One Direction) در این فیلم است. آیا این نقش می‌تواند فرصت‌های شغلی او را به کلی عوض کند؟ این‌ها تصاویری هستند که در توییتر منتشر شد:

۲۰۱۶-۰۷-۲۶_۱۹-۱۳-۵۳

۲۰۱۶-۰۷-۲۶_۱۹-۱۴-۰۹

توضیحات رسمی برادران وارنر در مورد Dunkirk که یک فیلم تاریخی محسوب می‌شود:

شروع فیلم Dunkirk صدها هزار سرباز نیروهای متحد را نشان می‌دهد که در محاصره دشمنان هستند. آن‌ها در ساحل از طرفی با دریا و از طرف دیگر با دشمن مواجه هستند و همان‌طور که دشمن پیشروی می‌کند، با شرایطی غیرممکن روبه‌رو می‌شوند.

این فیلم در ۱۹ جولای ۲۰۱۷ در سینماهای سرتاسر جهان منتشر می‌شود. اگر از طرفداران کارهای فوق‌العاده حرفه‌ای کریستوفر نولان هستید، با پوششی کامل از این فیلم طی ماه‌های آینده با بخش سینمایی گیمفا همراه باشید.

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید