دیوید آیر در مورد صحنه‌ی حذف شده از جوکر در Suicide Squad توضیح می‌دهد

۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

Suicide Squad «جوخه‌ی انتحار» می‌توانست چیزی کاملا متفاوت باشد و دیوید آیر (David Ayer) قطعا ایده‌های زیادی را در اتاق ویرایش رها کرده است. با اینکه که کارگردان‌ها امروزه این کار را زیاد انجام می‌دهد و معمول شده است، آیر اخیرا در توییتر چیزهایی که ممکن بود در فیلم باشند را به اشتراک گذاشت. یکی از این‌ها درباره‌ی تبدیل شدن جوکر به شاه گاتهام بود که در فیلم اصلی حذف شده بود.

یکی از پایان‌های رد شده شامل جوکر بود که با جادوگر (Enchantress) قراردادی می‌بندد تا به هر چیزی که می‌خواهد برسد اما برخلاف میلش هارلی کویین دوستان جدیدش را به او ترجیح می‌دهد.

بعد از این که جوکر هارلی کویین را از هلی‌کوپتر به پایین می‌اندازد و تصادف کرد، جادوگر با او قراری می‌بندد. او قرار بود هارلی را به خانه ببرد و شاه گاتهام شود هارلی در برابرش ایستاد و به دوستان جدیدش خیانت نکرد. جوخه در مقابل او ایستاد و جوکر فرار کرد.

او در ادامه گفت که این داستان هارلی کویین بود.

این داستان او بود. رشد و به قدرت رسیدن.

منبع: Screen Crush

1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette