حضور دیو باتیستا در فیلم اکشن/کمدی کمپانی STX Entertainment

اخبار سینما و تلویزیون ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۹:۱۹ ب.ظ

STXfilms که بخشی از کمپانی STX Entertainment به مدیریت رابرت سیموندز (Robert Simonds) است، اعلام کرد که جان و اریک هوبر (Jon and Erich Hoeber) فیلمنامه‌نویسان فیلم اکشن/کمدیِ خانوادگی با بازی دیو باتیستا (Dave Bautista) خواهند بود که خبر ساخت آن قبلا از سوی استودیو اعلام شده بود. با سینماگیمفا همراه باشید.

 این فیلم داستان یک مامور سرسخت سازمان سیا (باتیستا) را روایت می‌کند که به یک دختر باهوش نُه ساله که مخفیانه در حال مراقبت از خانواده‌اش است، کمک می‌کند. باتیستا و جاناتان مایزنر (Jonathan Meisner) تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود و درو سایمون (Drew Simon) و کیت ورهاف (Kate Vorhoff) که به ترتیب مدیر تولید و مدیر توسعه بخش STXfilms هستند، بر فرایند تولید و ساخت این فیلم نظارت خواهند کرد.

آدام فوگلسون (Adam Fogelson) رئیس بخش STXfilms می‌گوید:

جان و اریک دارای یک سبک نوشتن منحصر به فرد هستند که کاملا با تخصص باتیستا در ترکیب ژانر اکشن و کمدی، همخوانی دارد. ما یک تجربه عالی با آن‌ها در فیلم The Happytime Murders (قتل‌های اوقات خوش) داشتیم و منتظر همکاری مجدد در این پروژه هستیم.

این فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است، یکی از چندین پروژه‌ای است که در آن‌ها باتیستا با کمپانی STX Entertainment در حال همکاری است، از‌جمله مجموعه فیلم‌های کوتاه اکشن/کمدی VR که بخش STXsurreal در حال ساخت آن‌هاست.

باتیستا پیش از این نیز سابقه بازیگری در فیلم‌هایی چون Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) و … را دارد. با برادران هوبر نیز به عنوان فیلمنامه‌نویسان مجموعه Red (قرمز) و فیلم Battleship (کشتی جنگی) آشنایی داریم. آن‌ها همچنین در فیلم ماجراجویانه و علمی The Meg با بازی جیسون استاتهام (Jason Statham) و روبی رز (Ruby Rose) نیز در مقام فیلمنامه‌نویس همکاری خواهند داشت.

منبع: comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید