دعوت میلی بابی بروان از لئو دی‌کاپریو برای بازی در فصل سوم سریال Stranger Things

دعوت میلی بابی بروان از لئو دی‌کاپریو برای بازی در فصل سوم سریال Stranger Things

- دراخبار بازیگران, اخبار سریال
۱

میلی بابی بروان (Millie Bobby Brown) برای نقش مهمان فصل بعدی سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) ایده خاصی دارد. برای خواندن جزئیات پیرامون این خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

بروان به Press Association گفته دوست دارد لئوناردو دی کاپریو در این سریال بعنوان برادر گمشده‌ی ایلون بازی کند. “من به داستان فکر کرده‌ام. لئو، اگر می‌خواهی در Stranger Things بازی کنی، قرارداد حاضر است.”

فصل سوم این سریال بازیگران مهمان مشهوری داشته: کری الویس و جیک بیزی نقش شهردار هاوکینز، ایندیانا و خبرنگار The Hawkins Post را بازی می‌کنند.

شان لوی (Shawn Levy) تهیه کننده سریال، گفته این فصل وقایع تابستان ۱۹۸۵، یک سال بعد از فصل دوم را نشان می‌دهد. او همچنین درباره جزئیات داستان گفته: مایک و ایلون قوی‌تر می‌شوند و این رابطه‌ای است که ادامه می‌یابد و همین‌طور در مورد مکس دیوانه و لوکاس این اتفاق می‌افتد. اما دوباره، آن‌ها کودکان ۱۳-۱۴ ساله خواهند بود بنابراین عشق در این مرحله از زندگی چه معنی دارد؟ این نمی‌تواند هرگز رابطه ساده و پایداری باشد و جالب بودن موضوع به همین ناپایداری است.

بروان اظهار داشته: برادران دافر و شاون لوی و نتفلیکس می‌دانند چگونه شخصیت‌ها را خوب نشان دهند‌‌. آن‌ها می‌دانند چگونه نقش ما را بنویسند و چطور ما بزرگ می‌شویم و صدایمان تغییر می‌کند و ذهن ما دگرگون می‌شود و هر روز بالغ می‌شویم.

بروان اخیرا جوانترین شخصی است که نامش در لیست ۱۰۰ فرد بسیار تاثیر گذار جهان مجله تایم آمده است. او یکی از جوان‌ترین ستاره‌های هالیوود است که توانسته اعتماد تهیه کننده فیلم را به دست آورد و در فیلم Enola Holmes Mysteries ساخته‌ی نانسی اسپرینگر بازی کند که درباره ماجراجویی خواهر جوان شرلوک هولمز است.

منبع: Independent

1 نظر

  1. احساس میکنم پاشو از گلیمش درازتر کرده و یا جوگیر شده. بابی براون همان قدر که آن زمان های اولیه چیز های عجیب و غریب دوست داشتنی بود، حالا کم کم داره به نفرت انگیز ترین بازیگر برام تبدیل میشه. کاملا یک برند شده تا یک بازیگر بی سروصدا!

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

عنوان دنباله انیمیشن Minions اعلام شد

استودیوهای یونیورسال و Illumination عنوان دنباله انیمیشن موفق