هر فیلم دیزنی در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروش رفته است

هر فیلم دیزنی در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروش رفته است

- دراخبار فیلم, اخبار مهم
۱

سال ۲۰۱۸ برای بسیاری از مردم سال خوبی نبوده است، اما این موضوع برای دیزنی صدق نمی‌کند. همانطور که توسط Exhibitor Relations اشاره شد، دیزنی در سال ۲۰۱۸ ،فروش نسبتا فوق العاده‌ای از خود به جای گذاشته است که با پنج نمایش ۱۰۰ میلیون دلاری یا بیشتر رکورد دار باکس آفیس است. برای آگاهی از جزئیات خبر، در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

دیزنی در شش ماه اول سال ۲۰۱۸، پنج فیلم را منتشر کرد که به شرح روبه رو می‌باشند: Black Panther «پلنگ سیاه»، Avengers: Infinity War «انتقام جویان نبرد ابدیت»، Solo: A Star Wars Story ، Wrinkle in Time «سولو: داستان جنگ ستارگان» و Incredibles 2 «شگفت انگیزان ۲». سه فیلم از پنج فیلم بیش از ۴۰۰ میلیون دلار در ایالات متحده آمریکا به فروش رفته است. هر دو فیلم مارول (Marvel) نیز بیش از ۶۵۰ میلیون دلار فروخته شده است. دیگر فیلم‌های دیزنی نیز از جمله Wrinkle in Time حدود ۱۰۰ میلیون دلار و Solo نیز در حدود ۲۰۰ میلیون دلار کسب درآمد کرده‌اند.

در واقع این پنج فیلم سال ۲۰۱۸ از دیزنی در مجموع ۲/۱ میلیارد دلار کسب کردند و امسال سهم آن در بازار بیش از ۳۶ درصد بوده است. جالب است که بدانید در آمریکا از هر سه بلیط دوتای آن مربوط به فیلمی از کمپانی دیزنی بوده است که این یک آمار خیره کننده است. که البته در سال ۲۰۱۷ نیز آن‌ها چنین کاری کردند. در آن سال دیزنی هشت فیلم تولید کرد که هفت فیلم از آن بیش از ۱۵۰ میلیون دلار در آمریکا به فروش رفت.

آیا این پیشرفت دیزنی در سال های آینده نیز ادامه پیدا می‌کند؟ این امکان وجود دارد. آن‌ها برای نیمه‌ی دوم سال، پنج فیلم دیگر تولید کرده‌اند که سه تای آن تضمین شده است که بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار فروش خواهند رفت: Ant-Man and the Wasp «مرد مورچه‌ای و زنبور عسل»، Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 «رالف خراب کار ۲: رالف اینترنت را نابود می‌کند» و Mary Poppins Returns «مری پاپینز بازمی‌گردد». دوتای دیگر یعنی Christopher Robin «کریستوفر رابین» و The Nutcracker and the Four Realms «فندق شکن و چهار قلمرو»  علامت سوال های بازار امسال هستند. در هر صورت باید گفت که دیزنی کار خود را بسیار خوب بلد است.

منبع: Screencrush

1 نظر

  1. حقشه بیشتر از اینا باید بفروشه

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

الا پرنل به بازیگران فیلم Army of the Dead اضافه شد

طبق گزارشی که خبرگزاری TheWrap به انتشار آن