نت‌فلیکس حقوق اقتباس سینمایی از رمان قلعه‌ی حیوانات به کارگردانی اندی سرکیس را خریداری کرد

۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸

مطابق با گزارش Deadline، نت‌فلیکس حقوق اقتباس سینمایی از Animal Farm «قلعه‌ی حیوانات»، داستان کلاسیک جرج اورول (George Orwell) را خریداری کرده است. اندی سرکیس (Andy Serkis) که از مدت‌ها پیش برای ساخت این پروژه در نظر گرفته شده بود این اقتباس سینمایی را کارگردانی می‌کند. فیلم Mowgli، اولین تجربه‌ی کارگردانی سرکیس نیز به تازگی توسط نت‌فلیکس از کمپانی برادران وارنر خریداری شد. با سینماگیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

رمان اورول در سال ۱۹۴۵ با الهام از انقلاب سال ۱۹۱۷ روسیه و روی کار آمدن رژیم استالین نوشته شد. این داستان بر گروهی از حیوانات تمرکز دارد که علیه انسان‌های مالک مزرعه قیام می‌کنند تا استقلال خود را به‌دست آورند. معماران این انقلاب، آرمان‌شهری را براساس مساوات بنا می‌کنند اما خوکی به نام ناپلئون (Napoleon) با منحرف کردن آرمان اصلی به‌ندرت رقبای خود را از میدان به‌در می‌کند و هفت فرمان را پایه می‌گذارد که بر این مبنا استوار است:

همه‌ی حیوانات برابر هستند اما برخی حیوانات بیش‌تر از دیگران برابر هستند.

مت ریوز (Matt Reeves)، رافی کرون (Rafi Chrohn)، و آدام کاسان (Adam Kassan) این فیلم را به همراه سرکیس تهیه خواهند کرد.

اندی سرکیس:

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که نهایتا خانه‌ی خود را در نت‌فلیکس برای اقتباس از این اثر دوران‌ساز جرج اورول پیدا کردیم. مهم‌تر از آن این‌که همکاری دوباره با دوست عزیزم مت ریوز با آن حساسیت شدید، داستان‌گویی هوشمندانه و صادقانه و نیز تبحرش در این قلمرو، بهترین اتفاق ممکن برای پروژه‌ی ماست.

منبع:Comingsoon

0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانید



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette