عنوان اولین قسمت فصل جدید سریال American Horror Story: Apocalypse منتشر شد

اخبار سریال ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۸:۳۰ ب.ظ

عنوان‌‌های دو قسمت اول فصل جدید سریال American Horror Story: Apocalypse منتشر شد، و این عنوان‌های اعلام شده، اطلاعات زیادی از چگونگی آغاز فصل جدید این مجموعه به ما می‌دهد. عنوان قسمت اول سریال 《The End》(پایان) و عنوان قسمت دوم 《The Morning After》(صبح روز بعد) است. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

دیگر خبرها حاکی از این است که جنیفر لینچ (Jennifer Lynch) کارگردان قسمت دوم فصل جدید این مجموعه خواهد بود.

چندی پیش مورفی سازنده‌ی سریال، این خبر را تایید کرد که فصل جدید این مجموعه کراس‌اوری بین فصل اول، 《Murder House (خانه قتل) و فصل سوم،《Coven》(محفل) خواهد بود. دو فصل مختلف با دو پایان بسیار متفاوت؛ “Murder House” ای که با رسیدن و ورود قریب‌الوقوع Antichrist پایان یافته است و “Coven” ای که با تاسیس یک مدرسه جادوگری بصورت عمومی، پایان می‌یابد. حال باید ببینیم چگونه این دو فصل با یکدیگر تلفیق خواهند شد و درنهایت چه داستانی را روایت خواهند کرد.

قبلا این مژده داده شده بود که بیشتر بازیگرانی که در سریال حضور ندارند در فصل هشتم دوباره باز خواهند گشت، از این لیست می‌توان: سارا پولسون (Sarah Paulson)، کتی بیتس (Kathy Bates)، ایوان پیترز (Evan Peters)، ادینا پورتر (Adina Porter)، شاین جکسون (Cheyenne Jackson)، بیلی ایچنر (Billy Eichner)، لسلی گروسمان (Leslie Grossman) و بیلی لورد (Billie Lourd) و همچنین تازه واردهایی مثل جوآن کالینز (Joan Collins) و کدی فرن (Kody Fern)، را نام برد. به هرحال باید منتظر ماند و دید بازیگرانی مثل پولسون و پیترز که دو کاراکتر متفاوت از یکدیگر در آن دو فصل داشتند، در این کراس‌ اور چه عملکردی از خود به نمایش خواهند گذاشت.

این مجموعه که توسط مورفی و برد فالچوک (Brad Falchuk) تهیه و ساخته شده است، و برنده جوایز معتبر بسیاری از جمله: امی، گلدن گلوب و AFI شده است، سال گذشته فصل هفتم خود را از طریق شبکه فاکس روی آنتن برد. بخش ششم این مجموعه《Roanak》نیز اخیرا موفق به کسب چهار نامزدی امی اوارد در بخش‌های هراستایل، گریم و تنظیم صدا شده است. American Horror Story در طول ۶ فصل گذشته خود، ۲۸ نامزدی در امی اوارد را تجربه کرده است که در این بین موفق به بردن ۴ تا از آن‌ها شده است. تهیه کنندگی این مجموعه بر عهده “فاکس قرن بیستم” است. این سریال در ژانویه سال ۲۰۱۷ برای دو فصل دیگر تمدید شد.

فصل جدید American Horror Story: Apocalypse در تاریخ ۱۲ سپتامبر امسال روی آنتن خواهد رفت.


منبع: Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید