لباس هارلی کویین از ظاهر یک خواننده‌ی سبک راک الگو گرفته شده‌ است

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰

هر کس دیدگاه خود را از قیافه‌ و ظاهر قهرمانان DC دارد و به همین خاطر فیلم Suicide Squad «جوخه انتحار» هواداران را غافلگیر کرد. دیوید آیر (David Ayer) برای طراحی شخصیت‌ها آزادی عمل زیادی داشت و این طراحی متفاوت از جانب در نهایت نتیجه‌ی مطلوبی داشت و همه را راضی کرد. فیلم از لحاظ بصری مسیری کاملاً جدیدی را طی کرد، ولی شخصیت کارکترها را کاملاً حفظ کرد. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

یکی از شخصیت‌هایی که ظاهرش کاملا تغییر کرد؛ هارلی کویین (Harley Quinn) بود. به نظر می‌رسد که تهییه‌کنندگان و سازندگان فیلم برای طراحی ظاهر او به میزان زیادی از خواننده‌ی بزرگ سبک راک، دبی هری (Debbie Harry)، الگو گرفته‌اند. مارگوت رابی (Margot Robbie) در این باره توضیح می‌دهد:

من حدود صد لباس مختلف را امتحان کردم، ولی بعد از دیدن یک عکس از دبی هری بلافاصله فهمیدم که این ظاهر می‌تواند کاملاً مناسب است.

در مصاحبه‌ی اخیر مارگوت رابی با یک برنامه‌ی رادیویی به اسم روو و سام (Rove And Sam)، او درباره‌ی سختی پیدا کردن یک لباس مناسب و ظاهری خوب برای هارلی کویین توضیح داد. او گفت که حداقل صد لباس مختلف را امتحان کرده، ولی در نهایت لباسی را انتخاب کرد که با دیدن عکسی از دبی هری، ستاره‌ی راک، الگو گرفته بود. مارگوت رابی بلافاصله بعد از دیدن عکس درک کرد که باید لباس و ظاهر هارلی کویین را در چه جهاتی تغییر دهد. او همچنین اعلام کرد که در زمان فیلمبرداری نحیف بودن لباس او را خیلی اذیت کرده است.

الگو گرفتن از دبی هری به نظر عاقلانه می‌رسد. مثل مارگوت رابی در نقش هارلی کویین در فیلم، دبی هری نیز ظاهری آشفته همانند خواننده‌های پانک راک (punk rock) دارد و همچنین خصوصیاتی واضح و متمایز از زیبایی زنانه را نیز در خود دارند. هر دو در کنار خشنونت و سرسختی، جذاب نیز هستند.

اینکه برای طراحی ظاهر شخصیت هارلی کویین از یک خواننده الگو گرفتند چیز عجیبی نیست و فیلم‌سازان همیشه از خواننده‌ها به عنوان الگو برای طراحی شخصیت‌های خود در فیلم استفاده کرده‌اند. هیث لجر (Heath Ledger) به طور مستقیم از الگوهای گفتاری افسانه‌ای تام ویتس (Tom Waits) برای ایفای نقش خود به عنوان جوکر تقلید کرده بود. جارد لتو (Jared Leto) نیز چند وقت پیش اعتراف کرد که از دیوید بووی (David Bowie) فقید برای ایفای نقش خود کمک گرفته است.

منبع: cinemablend

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette