فهرست بازیگران فیلم Dragged Into Sunlight منتشر شد

فهرست بازیگران فیلم Dragged Into Sunlight منتشر شد

- دراخبار فیلم
۰
TORONTO, ON - SEPTEMBER 15: Writer/director Joe Begos attends the 'The Mind's Eye' photo call during the 2015 Toronto International Film Festival at Ryerson Theatre on September 15, 2015 in Toronto, Canada. (Photo by Dominik Magdziak Photography/WireImage)

بنابر گزارش ددلاین جو بگوس (Joe Begos) کارگردان تریلر ترسناک جدید، Dragged Into Sunlight فهرست رسمی بازیگران حاضر در این فیلم را اعلام کرد. در این فهرست نام بازیگرانی همچون دورا مدیسون (Dora Madison)، ترو کالینز (Tru Collins) و ریس ویکفیلد (Rhys Wakefield) به چشم می‌خورد. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

مدیسون نقش یک نقاش با استعداد را بازی می‌کند که با بدترین مانع خلاقانه‌ای که تا به حال با آن مواجه شده است، رو به رو می‌شود. او در تلاش برای یافتن منبع الهامش، خود را غرق در دنیایی پر از مواد، رابطه جنسی و قتل در یک مخروبه‌ی لعنتی در لوس آنجلس می‌یابد.

بگوس کار فیلمسازی خود را در سال ۲۰۱۴ و با ساخت یک اسلشر آدم‌ربایی بیگانه یعنی Almost Human آغاز کرد. این فیلم در سال ۲۰۱۳ توسط فستیوال فیلم بین المللی تورنتو در لیست انتخابی “دیوانگی‌ نیمه شب” قرار گرفت. فیلم بعدی او The Mind’s Eye که یک تریلر انتقام جویانه بود، دو سال بعد در TIFF به نمایش در آمد و در نهایت در همان سال توانست جایزه “بهترین کارگردانی برای فیلم ترسناک” را در Fantastic Fest برای او به ارمغان بیاورد.

مانند دو فیلم قبلی بگوس، Dragged Into Sunlight هم بصورت ۱۶ میلیمتری فیلمبرداری خواهد شد. گویا قرار است در ساخت این فیلم جلوه‌های ویژه کامپیوتری نیز مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: Comingsoon

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اضافه شدن شدن شری سام به سریال Locke & Key

به گزارش تی‌وی لاین، شری سام نیز به