واکنش جالب مارک همیل به خبر ساخت دنباله‌ای برای Star Wars

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰

بعد اعلام ساخت سری فیلم‌های جدید از فرانچایز Star Wars «جنگ ستارگان» طرفداران بیشتر از هرکسی خوشحال شدند، ولی واکنش بازیگران فیلم از شنیدن این خبر پیش از هر چیزی تعجب و شکه شدن بود. مارک همیل (Mark Hamill) به تازگی اعلام کرد که در زمانی که جورج لوکاس (George Lucas) خبر ساخت چند قسمت جدید جنگ ستارگان را به او داد؛ او سعی کرد مانند یک حرفه‌ای رفتار کند و خودش را کنترل کند. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

به نظر می‌رسد اگر بازیگران با سابقه فیلم قبول نمی‌کردند که در قسمت‌های جدید بازی کنند؛ به جای اینکه از بازیگر دیگری برای بازی در نقش آن‌ها استفاده شود آن‌ها را به طریقی از فیلمنامه خارج می‌کردند. مارک همیل بیان کرد که در زمان شنیدن خبر او همکارش واکنش متفاوتی نسبت به هم داشتند:

بعد شنیدن خبر من کاملا شکه شده بودم؛ این احساس را داشتم که یک نفر خیلی محکم به من مشت زده، ولی من هیچ واکنشی نشان نداده‌ام. یک چهره‌ی کاملا فریبنده. کری فیشر (Carrie Fisher) به سرعت قبول کرد و گفت که من هستم و من به او گفتم که اول با مدیر برنامه‌هایش صحبت کند و زود احساسات خودش را بروز نده.

به گفته‌ی مارک همیل این مکالمه چهار سال پیش در یک همایش مربوط به جنگ ستارگان صورت گرفت. قبل از شنیدن خبر زمانی که در جشنواره‌ی کامیک‌کان در شهر سالت لیک سیتی بود از آن جایی که دخترش به همراه او به ناهار دعوت نشده بود؛ فهمید که این دعوت فقط برای خوردن ناهار نیست و قرار است موضوعی در آن مطرح شود. همرسش با شوخی به او می‌گفت که شاید جرج لوکاس بخواهد پیشنهاد بازی در یک سری فیلم جدید را به او بدهد، ولی همیل این را باور نمی‌کرد و می‌شود حدس زد که بعد شنیدن خبر به چه اندازه شکه شده است.

دشوار است که بخواهیم فکر کنیم که اگر یکی از بازیگران قبلی فیلم‌های تصمیم می‌گرفتند که در این سری جدید بازی نکند داستان Star Wars: The Force Awakens چگونه پیش می‌رفت؛ این کار می‌توانست تغییرات مهمی در  داستان به وجود آورد. اگر مارک همیل تصمیم میگرفت که در فیلم حضور نداشته باشد شاید داستان به گونه‌ای می‌شد که  در آن کایلو رن (Kylo Ren) موفق به کشتن لوک اسکایواکر (Luke Skywalker) در حمله‌ی خود به مدرسه می‌شد و یا والدین خود را به قتل می‌رساند. با نقش زیادی که هریسون فورد (Harrison Ford) در فیلم داشت یک لحظه تصور کنید که او با نقش‌آفرینی در جدیدترین فیلم جنگ ستارگان موافقت نمی‌کرد؛ در این صورت داستان فیلم به میزان زیادی تغیییر می‌کرد.

البته که مارک همیل برای بازی در نقشی که او را برای یک نسل از جهان تبدیل به ستاره کرد؛ مخالفتی نشان نمی‌دهد و با اینکه فقط چند ثانیه در The Force Awakens حضور داشت، مطمئنا لوک اسکایواکر در Star Wars: Episode VIII «جنگ ستارگان: قسمت هشتم» حضور پررنگی خواهد داشت.

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
  • Hanna گفت:

    در تمام طول زندگى ام هیچ شخصیتى رو به اندازه اوک اسکاى والکر دوست نداشتم. امیدوارم حضورش توى فیلم بعد شبیه به حضور یودا، توى امپراطورى ضربه مى زند نباشه که تو اپیزود آخر فقط روحش حضور داشته باشه.

    0