جین ارسو جدی را در تصویر جدید Rogue One ببینید!

اخبار سینما و تلویزیون ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۲۰ ب.ظ

هرروز به تاریخ عرضه اولین فیلم فرعی در مجموعه جنگ ستارگان یا جنگ‌های ستاره‌ای با نام Rogue One: A Star Wars Story «گروه سرکش یک: داستانی از دنیای استاروارز» نزدیک می‌شویم و هرهفته با گزارشات و اطلاعات جدیدی از این فیلم‌ رو به رو می‌شویم! البته وقتی فیلم مورد نظر استاروارز باشد، شرکت ناشر هم کاری می‌کند که تا روز عرضه آن در سینماها همه چیز فیلم را بدانیم. در جدیدترین تصویر منتشر شده از شخصیت اصلی این فیلم جین ارسو با بازی فلیسیتی جونز (Felicity Jones) می‌بینیم که روگ وان چقدر می‌تواند جدی شود. با سینماگیمفا همراه باشید.

در ادامه تصویر جدید منتشر شده از این شخصیت را مشاهده می‌کنید:

crc8y5mwaaay0-u

فیلم Rogue One داستان گروهی از ماموران شورشی‌ها را به تصویر می‌کشد که قصد دارند نقشه اسلحه جدید امپراتوری یعنی ستاره مرگ (Death Star) را بدزدند. چندی قبل مشخص شد که پدر جین ارسو در ساخت و طراحی این سلاح در دوران جمهوری کهکشانی و قبل از روی کار آمدن امپراتوری و امپراتور پالپاتین نقش داشته است و حال به شورشی‌ها برای نابود کردن آن کمک می‌کند. همچنین می‌دانیم دارث ویدر افسانه‌ای باری دیگر در این فیلم حضور پیدا خواهد کرد که ماجراهای آن به قبل از اولین فیلم یعنی A New Hope «امیدی تازه» بازمی‌گردد.

Rogue One در تاریخ ۱۴ دسامبر برروی پرده سینماها می‌رود و در هفته‌ای که گذشت با پرونده کامل این فیلم در سینماگیمفا همراه بودید. یکشنبه هفته آینده منتظر دومین مقاله ما از پرونده حجیم دنیای Star Wars باشید.

منبع: Cinemablend

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید