سرانجام تریلر فیلم Dark Phoenix منتشر شد

  • توسط مینو فرجی
  • مهر ۵, ۱۳۹۷
  • ۰

کمپانی قرن بیست تریلر مورد انتظار فیلم Dark Phoenix را منتشر کرده تا برای اولین بار نگاهی بر فصل بعدی مجموعه فیلم‌های مردان ایکس داشته باشیم. شما خوانندگان عزیز سینماگیمفا می‌توانید این تریلر دیدنی را در انتهای خبر مشاهده کنید.

در فیلم ققنوس تاریک، مردان ایکس با دشمن قدرتمندی از میان خودشان مواجه می‌شوند: جین گری. جین در طول ماموریت نجات در فضا، در برخورد با نیروی کهکشانی مرموزی تقریبا کشته شده است. او وقتی به خانه باز می‌گردد، این نیرو نه تنها او را قدرتمندتر می‌کند بلکه وضعیت او ناپایدارتر می‌شود. جین در تقلا و کش‌مکش با درون خود، نیروی خود را به طریقی رها می‌کند که تاب تحمل‌اش را ندارد. با از کنترل خارج شدن جین، و آسیب زدن به آن‌هایی که دوستشان دارد، او سعی بر کنار نگه‌ داشتن مردان ایکس دارد. حالا با فروپاشی این خانواده، آن‌ها راهی برای متحد شدن پیدا می‌کنند که نه تنها روح جین را نجات دهند بلکه سیاره زمین را از خطر موجودات خارجی که این نیرو را هدایت می‌کنند و می‌خواهند بر کهکشان حکمرانی کنند، حفظ کنند.

بازیگران جدید زیادی در این فیلم بازی می‌کنند: جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence)، نیکولاس هولت (Nicholas Hoult)، الکساندرا شیپ (Alexandra Shipp)، تی شریدان (Tye Sheridan)، کودی اسمیت‌مک‌فی (Kodi Smit-McPhee)، سوفی ترنر (Sophie Turner) و ایوان پیترز (Evan Peters). لامار جانسون (Lamar Johnson) نیز به بازیگران این فیلم پیوسته تا نقش مرموزی ایفا کند و بنابر گزارش‌ها دیزلر جهش‌یافته نیز در این فیلم بازی کرده است.

سایمون کینبرگ (Simon Kinberg) نویسنده و کارگردان این فیلم است. او این فیلم را در کنار لورن شولر دونر (Lauren Shuler Donner) و هاتچ پارکر (Hutch Parker) تولید می‌کند. مردان ایکس: ققنوس تاریک ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ اکران می‌شود.


منبع: ComingSoon

قبلی «
بعدی »

سردبیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نظر سنجی

موضوعات