حضور شهاب حسینی در فیلم هیس پسرها گریه نمی‌کنند منتفی شد

حضور شهاب حسینی در فیلم هیس پسرها گریه نمی‌کنند منتفی شد

به گزارش سینماگیمفا (سینما فارس)، کارگردان این اثر “هیس پسرها گریه نمی‌کنند” خانم پوران درخشنده از منتفی شدن حضور بازیگر محبوب سینمای ایران، شهاب حسینی خبر داد و اعلام داشت که نمیتواند از نقش‌آفرینی شهاب حسینی در فیلمش بهره ببرد.

پوران درخشنده درباره آخرین وضعیت سینمای ایران و تولیدات سینمایی خود گفت: در حال حاضر و همچنان در پی بازنویسی فیلمنامه “هیس پسرها گریه نمی‌کنند” هستم و این پروژه تا به این جای کار هنوز کلید نخورده است.

در ادامه خبر، وی با اشاره به احتمال عدم حضور شهاب حسینی در فیلم جدیدش اظهار داشت: چندی قبل متوجه حضور و شرکت شهاب حسینی سر پروژه‌‌ای دیگر شده بودم و به دلیل مشغولیت او پیشنهاد حضور در این فیلم را دیگر به او ندادم  و پس از این حضور وی در فیلم “هیس پسرها گریه نمی‌کنند” به طور کلی منتفی شد.

او با اشاره به شرکت در جشنواره فیلم فجر امسال خاطر نشان کرد: احتمال حضور این فیلم در جشنواره فیلم فجر هست و واقعیت امر این طور است که این فیلم با تمام دغدغه اصلی به بهترین شکل ساخته شود و حضور و یا عدم حضور در جشنواره فیلم فجر چندان اهمیتی برای من ندارد و کیفیت کار مهم است. تمام  هدف و خواسته من این است که این اثر با تام چالش‌ها و دغدغه‌هایی که مد نظر من است کلید بخورد و به اتمام برسد.

برای مشاهده عکس‌های بیشتر و ویدیوها و اخبار روز سینمای ایران به صفحه اینستاگرام ما نیز سربزنید.

https://www.instagram.com/cinemafars.official لینک اینستاگرام:

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مراسم اختتامیه سی و هفتمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر

مراسم انتهایی و اختتامیه سی و هفتمین دوره