اولین تصویر از هنری کویل در سریال The Witcher

1 November 2018 - 14:01

تصویر هنری کویل در نقش گرالت از ریویا بالاخره منتشر شد. با توجه به پخش سریال The Witcher در سال ۲۰۱۹، این اولین تصویر رسمی از این سریال جدید است. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

سریال The Witcher براساس مجموعه کتاب فانتزی آندره ساپکووسکی (Andrzej Sapkowski) و بازی ویدئویی با همین نام است که درباره شکارچی هیولایی به نام گرالت است که صفات شیطانی ناشی از وظیفه‌اش به اندازه همان هیولایی که با آن می‌جنگد، ویرانگر است. اگرچه زندگی یک جادوگر توسط خیلی‌ها مختل می‌شود، او از دوستان نزدیکش مانند ینفر (با بازی آنیا کالوترا) و سیری (با بازی فریا آلن) کمک دریافت می‌کند‌. این سریال را لورن اسکمیت (Lauren Schmidt) می‌سازد که سریال‌های Daredevil و The Defenders را برای نتفلیکس ساخته است.

اولین تصویر منتشر شده از گرالت صرفا تست شخصیت است اما بسیار جذاب است. کویل با موهای خاکستری بلند، چشمان گربه‌ای نارنجی و لباس مشکی چرم، در قاب تاریکی قرار گرفته و قبل از نوشیدن ماده نامشخصی از شیشه‌ای کوچک، پوزخند می‌زند.

جدا از اولین تصویر منتشر شده از کویل، نتفلیکس اسامی بازیگران جدید سریال را اعلام کرده است: ایمون فارن (Eamon Farren) در نقش کاهیر، جویی بیتی (Joey Batey) در نقش جاسکیر، لارس میکلسن (Lars Mikkelsen) در نقش استرگوبور، رویس پیرسون (Royce Pierreson) در نقش ایسترد، ماسی موسیل (Maciej Musial) در نقش سر لازلو، ویلسون رادجو پوجالت (Wilson Radjou-Pujalte) در نقش دارا و آنا شافر (Anna Shaffer) در نقش تریس.

وقتی صحبت از اقتباس‌های فرنچایز مشهور می‌شود، واکنشات اجتناب‌ناپذیر هستند. تنها براساس این فیلم کوتاه می‌توان گفت این سریال به منبع اصلی نزدیک است. جدا از نبودِ زخم صورت گرالت، ظاهر کلی او خیلی دستخوش تغییر نکرده است. در اصل، طرفداران مجموعه بازی‌های ویدئویی ممکن است به موهای صورت کویل واکنش نشان دهند چون گرالت کامل صورتش را اصلاح کرده و ظاهر کویل بیشتر شبیه ورژن ساپکوسکی است تا خوذِ گرالت.

سریال The Witcher سال ۲۰۱۹ روی آنتن شبکه نتفلیکس می‌رود.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.