سونی کلاسیک فیلم شکسپیر را می‌سازد

1 November 2018 - 18:01

کمپانی Sony Pictures Classics به حقوق جهانی All Is True ساخته‌ی کنث برانا (Kenneth Branagh) دست یافته که درامی درباره دوره کوتاهی از سال‌های پایانی زندگی ویلیام شکسپیر است. برانا در نقش این نمایشنامه‌نویس مشهور در کنار جودی دنچ (Judi Dench) و ایان مک‌کلن (Ian McKellan) بازی کرده و آنرا کارگردانی می‌کند. این فیلم به مدت یک هفته از ۲۱ دسامبر در سینماهای نیویورک و لس‌آنجلس به اجرا در می‌آید و سال ۲۰۱۹ اکران می‌گردد. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

بن التون (Ben Elton) این فیلم را قلم زده و سال ۱۶۱۳ را توصیف کرده که شکسپیر بعنوان بزرگترین نویسنده زمان‌ خود شناخته شده است. اما فاجعه زمانی پیش می‌آید که تئاتر مشهور Globle با خاکستر یکی می‌شود. شکسپیر، ناامید از همه جا به استراتفرد باز می‌گردد جایی که با گذشته‌ دردناک و خانواده‌ای که ترکش کرده، مواجه می‌شود. او از مرگ تنها پسرش، همنت، غمگین است و سعی بر بهبود رابطه‌اش با همسر و دخترانش دارد. وی مجبور می‌شود به بررسی شکست‌هایش بعنوان همسر و پدر بپردازد. مک‌کلن نقش Earl of Southampton را بازی می‌کند.

تامار توماس (Tamar Thomas) و تد گاگلیانو (Red Gagliano) تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم جودی هافلاند (Judy Hofflund)، مت جنکینز (Matt Jenkins)، بکا کواسیک (Becca Kovacik) و لورا برویک (Laura Berwick) هستند.

برانا برای به اجرا درآوردن کارهای شکسپیر روی صحنه شناخته شده است و نامزد بهترین کارگردان و بهترین بازیگر در سال ۱۹۹۰ برای هنری پنجم و سال ۱۹۹۷ برای هملت شد. او اقتباس‌های Much Ado About Nothing, Love’s Labour’s Lost و As You Like It را کارگردانی کرده است.

کمپانی SPC طی بیانیه‌ای اعلام داشته:

ما ۲۵ سال است با کن کار کرده‌ایم. ساخت این فیلم در سرنوشت اوست. او عمق و درام شخصیتی را نشان می‌دهد که همیشه ما را به وجد آورده است.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.