فیلم «خانم یایا» جمعه به سینماها می‌آید

5 November 2018 - 13:00

فیلم‌ جدید رضا کاهانی از ۱۸ آبان ماه و فیلم «پاستاریونی» بعد از فیلم «گرگ بازی» به نمایش درمی‌آیند.

غلامرضا فرجی سخنگوی کارگروه اکران درباره مصوبات تازه این کارگروه به ایسنا گفت:

قرارداد فیلم سینمایی «پاستاریونی» در گروه استقلال بعد از «گرگ بازی» ثبت شد و فیلم «خانم یایا» به سرگروهی سینما ایران از جمعه هجدهم آبان ماه به جای فیلم «در مسیر باران» اکران خواهد شد.

او با اشاره به ادامه‌ اکران فیلم «در مسیر باران» در زیر گروه‌ها افزود:

فیلم‌های «هزارپا» و «کاتیوشا» به دلیل تعدد فیلم‌های درحال نمایش و فیلم‌هایی که اکران می‌شوند، در سینماهای تهران به صورت کلی تعویض و از هجدهم آبان‌ماه نمایش نخواهند داشت.

در فیلم سینمایی «خانم یایا» به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا کاهانی و همچنین تهیه‌کنندگی حمید پنداشته، بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد، رضا عطاران، نیتایا چرسی و با حضور امین حیایی نقش‌آفرینی می‌کنند.

این فیلم داستان دو باجناق است که پس از فوت پدر زنشان راه او را پی گرفته و به بهانه تجارت در چین گریزی هم به پاتایا می‌زنند اما رویارویی آن ها با دوست قدیمی همه چیز را به هم می‌زند…

فیلم سینمایی «پاستاریونی» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه‌کنندگی بیتا منصوری و با مدیریت فیلم‌برداری کوهیار کلاری و موسیقی ستار اورکی ساخته شده است.

در این فیلم  که یک کمدی خانوادگی است، سام درخشانی، گوهر خیراندیش، بهاره رهنما و حمید سپیدنام بازی کرده‌اند و محمد شاکری بازیگر خردسال فیلم است که سال گذشته با نمایش موزیکال «الیورتویست» در تالار وحدت حضور داشته است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:‌ «دورِ پولاتو کِش ماست بنداز، کش می‌چسبه به پول، موقع خرج کردن سختت می‌شه پولاتو در بیاری، اون وقت کمتر خرج می‌کنی.»

منبع: ایسنا

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.