Creed II: انتشار پوستری جدید در یک قدمی اکران!

20 November 2018 - 19:22

امروز وبسایت سینما گیمفا افتخار دارد تا یک پوستر جدید از فیلم Creed II «کرید ۲» را که ارائه‌ای از Dolby Cinema است، به شما همراهان گرامی ارائه کند. این فیلم بسیار مورد انتظار، از فردا بیست و یکم دسامبر در سینماهای Dolby Cinema اکران خواهد شد. Creed II دنباله‌ای از فیلم سال ۲۰۱۵ رایان کوگلر (Ryan Coogler) است که مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) را به عنوان آدونیس کرید (Adonis Creed)، پسر آپولو کرید (Apollo Creed) قهرمان بکس، معرفی کرد. در «کرید ۲»، آدونیس به دنبال انتقام مرگ پدرش از ایوان دراگو (Ivan Drago) با بازی دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) از طریق مبارزه با پسر او یعنی ویکتور (Viktor) با بازی فلوریان مانتینو (Florian Munteanu) است و یک بار دیگر سیلوستر استالونه‌ی (Sylvester Stallone) بزرگ یا همان راکی (Rocky)، او را در این مسیر، راهنمایی می‌کند. برای آگاهی از جزئیات خبر و مشاهده‌ی پوستر، در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

از آنجایی که رایان کوگلر مشغول ساخت فیلم بسیار موفق Black Panther «پلنگ سیاه» برای استودیو مارول بود، استیون کاپل جونیور (Steven Caple, Jr) بر روی صندلی کارگردانی «کرید ۲» نشست. فیلمنامه را استالونه و جوئل تیلور (Juel Taylor) نوشته‌اند. این فیلم همچنین تسا تامسون (Tessa Thompson) و فیلیسیا رشاد (Phylicia Rashad) هم حضور دارند.

در زیر پوستر منتشر شده و خلاصه‌ی رسمی فیلم را آورده‌ایم:

زندگی برای آدونیس کرید به تعادل رسیده است. بین تعهدات شخصی و تمرین برای مبارزه‌ی بزرگ بعدی‌اش او در یک چالش بزرگ دیگر در زندگی‌اش قرار گرفته است. این بار به خاطر مسائل خانوادگی، نبرد درون رینگ حساس‌تر است. در این حین راکی بالبوآ در کنار او است و آدونیس و راکی در کنار هم مبارزه خواهند کرد. کرید ۲ در مورد این است که یک قهرمان چگونه از ابتدا شروع کرده است و یاد می‌‌دهد که بدون توجه به جایی که می‌روید، شما نمی‌توانید از گذشته‌ی خود فرار کنید.

منبع: Collider

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.