آخرین تریلر Aquaman قدرت بی‌نظیر نیزه‌اش را نشان می‌دهد

21 November 2018 - 18:09

استودیو برادران وارنر (Warner Bros) آخرین تریلر را برای فیلم Aquaman «آکوآمن» منتشر کرد. این فیلم انفرادی ابرقهرمانانه بخشی از یک داستان اصلی در مورد این است که شخصیت اصلی، در دو جهان متفاوت به دنیا آمده است و آموزش دیده تا پادشاه آتلانتیس باشد و بخشی از ماجراجویی او نیز تلاش برای پیدا کردن نیزه مخصوصش است که شهر زیر آب را نجات دهد. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

کاملا مشخص است که این بهترین تریلر از «آکوآمن» تا به الان است؛ نه فقط به خاطر اینکه بخش‌های مربوط به پیدا کردن نیزه را در آن دیدیم، بلکه به خاطر شکل و شمایلی که داشت. بله، ما تریلرهای متنوعی را قبل از این دیده‌ایم، حتی با رنگ‌آمیزی‌های بسیار زیبا اما این‌یکی بسیار متفاوت‌تر از Justice League «لیگ عدالت» یا Wonder Woman «واندروومن» است. باید اعتراف کنیم که فیلم جیمز وان (James Wan)، حداقل از جنبه‌ی بصری، بیش از حد خیره کننده است! و مشتاق هستیم تا هرچه زودتر اکران شود.

در زیر خلاصه‌ی رسمی و تریلر را آورده‌ایم اما قبل از آن گفتنی است که این فیلم ۲۱ دسامبر یعنی درست یک ماه دیگر اکران می‌شود (البته Amazon قول داده است که اعضای آن می‌توانند با خرید بلیط زودتر آنرا ببینند) و در آن جیسون موموآ (Jason Momoaas) نقش آرتور کیوری (Arthur Curry) یا همان آکوآمن را بازی می‌کند، پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) نقش پادشاه اورم (King Orm) یا رئیس اقیانوس، امبر هرد (Amber Heard) نقش مرا (Mera)، ویلم دفو (Willem Dafoe) نقش وولکو (Vulko)، تمورا موریسون (Temuera Morrison) نقش تام کیوری (Tom Curry)، دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) نقش نریوس (Nereus)، یحیئ ابدول متین (Yahya Abdul-Mateen) نقش مانتای سیاه (Black Manta) و نیکول کیدمن (Nicole Kidmanas) نقش آتلانتا را خواهند داشت. اما خلاصه:

یک ماجراجویی در جهانی گسترده و دیدنی زیر آب که متشکل از هفت دریا است و در آن جیسون موموآ نقش آکوآمن را دارد، از طرف استودیو Warner Bros. Pictures و کارگردان جیمز وان ساخته شده است. این فیلم داستان اصلی آرتور کیوری که نیمه انسان و نیمه آتلانتایی است را نشان می‌دهد و او را در سفری قرار می‌دهد که تنها مجبور نیست تا با واقعیت خود روبرو شود، بلکه باید کشف کند که او به دنیا آمده است تا پادشاه شود.

منبع: Collider

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.