تصاویر جدیدی از فیلم Assassin’s Creed منتشر شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰

به‌احتمال زیاد ما تا سال ۲۰۱۷ نتوانیم فیلم Assassin’s Creed را مشاهده کنیم، اما این به‌این معنی نیست که باید انتظار سکوت خبری از سوی سازندگان فیلم داشته باشیم. در همین راستا ساعاتی قبل تصاویر جدیدی از این فیلم منتشر شد که شخصیت اصلی را در زمان حال و قدیم نشان می‌دهد. با سینماگیمفا همراه باشید.

از این تصاویر نمی‌توان نکته خاصی را به‌دست آورد اما با اینکه بیش از نیمی از فیلم در زمان حال جریان دارد، باز هم بیشتر تصاویر مربوط به اسپانیای قدیم هستند. همچنین در این تصاویر می‌توان تا حدودی با نحوه مبارزه شخصیت اصلی هم آشنا شد.

این فیلم که برگرفته از داستان سری بازی‌های ویدیویی Assassin’s Creed است در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ توسط یوبی‌سافت در اکثر نقاط جهان اکران می‌شود. این اثر در واقع آغازکننده یک سری است و انتظار می‌رود چندین فیلم Assassin’s Creed دیگر در چند سال آینده اکران شود. با اینکه یکی از اهداف اصلی کمپانی‌های بزرگ از کار در سینما کسب سرمایه بیشتر است، اما یوبی‌سافت کاملا ادعای دیگری دارد. طی گفتگویی یکی از اعضای ارشد یوبی‌سافت با MCVUK انجام داد، این کمپانی اعلام کرد که هدف از ساخت سری فیلم Assassin’s Creed «پول» نیست و بیشتر این پروژه بر روی بیشتر شناساندن این سری تمرکز دارد.

منبع: Comic Book

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette