جوکر در فیلم Justice League حضور نخواهد داشت

در سال آینده بتمن (Batman)، سوپرمن (Superman)، واندرومن (Wonder Woman)، آکوامن (Aquaman)، فلش (Flash) و سلیبورگ (Cyborg) در فیلم Justice League «لیگ عدالت» در کنار هم حضور خواهند داشت. این گروه از ابر قهرمانان قرار است که مبارزات سختی داشته باشند. استفن‌ولف (Steppenwolf) نیز قرار است نماینده‌ی جناح تاریکی در این فیلم باشد. استپن‌ولف با ارتشی از پارادیمون (استفن‌ولف) در زمین حاضر می‌شود. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشد.

لکس لوتر (lex luthor) با وجود این که در آخر Batman v Superman: Dawn of Justice «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در زندان حبس شد، ولی باز هم مشکلاتی را برای ابرقهرمانان فیلم ایجاد می‌کند و به طور کامل از داستان کنار خارج نشده است،؛ اما برای آن دسته از افرادی که امیدوار بودند دشمن قسم خورده‌ی بتمن را در این فیلم تماشا کنند خبر بدی وجود دارد.

گمانه‌زنی درباره‌ی حضور احتمالی جوکر در Justice League «لیگ عدالت» از چند ماه پیش آغاز شد؛ زمانی که جرد لتو (Jared Leto) در شبکه‌های اجتماعی بیان کرد که در لندن حضور دارد. حضور جرد لتو در لندن دقیقاً مصادف با زمانی بود که ابرقهرمانان DC نیز در همان شهر در حال فیلمبرداری صحنه‌های فیلم Justice League «لیگ عدالت» بودند. در روز گذشته بار دیگر شایعه حضور جوکر در فیلم برای بار دیگر پخش شد که باعث شد خبرنگار سایت The Wrap واکنش نشان دهد و این پست را در حساب توییتر خود قرار دهد.

برای طرفداران DC متاسف هستم. دیروز شایعه‌ای از حضور جرد لتو در Justice League «لیگ عدالت» پخش شد که متسفانه واقعیت ندارد.

با اینکه این موضوع به صورت رسمی تایید نشده است، ولی حضور نداشتن جوکر در Justice League «لیگ عدالت» به نظر قطعی می‌رسد. از آنجا که ابرقهرمانان فیلم با استفن‌ولف مبارزه می‌کنند که از سیاره آپاکالیپشن (Apokoliptan) آمده و به دنبال سه جعبه مادر (Mother Boxes) است پس دلیلی بر حضور جوکر در فیلم وجود ندارد. در مورد لکس لوتر باید گفت که در یکی از سکانس‌های حذف شده‌ی فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» دیدیم که او با استفن‌ولف ارتباط برقرار کرد. با وارد کردن جوکر به این فیلم این احساس به طرفداران دست می‌داد که او را بیهوده وارد داستان کرده‌اند و می‌خواهند که فقط از نام او برای بزرگ کردن فیلم استفاده کنند.

۵۰۹bf2ea8add1265036527c6c521097b8d9906b2

جرد لتو در نقش جوکر که در فیلم Suicide Squad «جوخه‌ی انتحار» بازی کرد با وجود اینکه در تبلیات فیلم بسیار از او استفاده شده بود، ولی زمان حضورش دی فیلم بسیار محدود بود. جرد لتو نیز ابراز تاسف کرد که بسیاری از صحنه‌های او را از فیلم حذف کرده‌اند. تا به حال کمپانی برادران وارنر یا DC اشاره‌ای که کی او به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم بازخواهد گشت نداشته‌اند. بعد از فیلم بتمن که بن افلک (Ben Affleck) در حال ساخت آن است Suicide Squad 2 «جوخه‌ی انتحار ۲» پتانسیل بیشتری برای حضور جوکر را دارد.

چندی پیش مشخص شد که شخصیت دث‌استروک (Deathstroke) با بازی جو مانگالینو (Joe Manganiello) شخصیت منفی اصلی فیلم بتمن بن افلک خواهد بود، ولی این دلیل بر این نیست که جوکر نمی‌تواند در آن حضور داشته باشد. در واقع شایعه‌هایی وجود دارد که از این خبر می‌دهند که بسیاری از دشمنان بتمن در این فیلم حضور خواهند داشت و جوکر نیز می‌تواند یکی از آن ها باشد.

با وجود اینکه جوکر Justice League «لیگ عدالت» در نیست تا بتمن را همراهی کند، ولی بتمن تنها نخواهد بود. آلفرد پنی‌ورس (Alfred Pennyworth) با بازی جرمی آیرونز (Jeremey Irons) و جیمز گوردون (James Gordon) با بازی جی‌کی سیمونز (J.K. Simmons) در فیلم حضور دارند. با حضور ایمی آدامز (Amy Adams)، امبر هرد (Amber Heard)، ویلم دافو (Willem Dafoe) و جولیان لوئیس جونز (Julian Lewis Jones) در Justice League «لیگ عدالت» این  فیلم تیم بازیگری کاملی خواهد داشت.

Justice League «لیگ عدالت» برای اکران در ماه نوامبر ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است.

منبع: cinemablend

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید