نتفلیکس سریال دردویل را پس از ۳ فصل کنسل کرد

اخبار سریال ، کامیک ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۳۰ ب.ظ

اوایل پاییز امسال، شبکه نتفلیکس (Netflix) سریال‌های Iron Fist «مشت آهنین» و Luke Cage «لوک کیج» را کنسل کرد، و آینده‌ی سریال‌های تلویزیونی مارول (Marvel) در نتفلیکس را زیر سوال برد. حالا این شبکه سریال Daredevil «دردویل» را نیز کنسل کرده است. مارول در بیانیه‌ای این خبر را تایید کرد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

مارول در بیانیه‌اش آورده است:

سریال دردویل محصول مارول برای فصل چهارم به شبکه نتفلیکس برنمی‌گردد. ما کاملا از فصل پایانی این سریال راضی بودیم و با وجود اینکه برای طرفداران مایه تاسف است، به نظر ما بهتر است این بخش از دنیای مارول در بهترین زمان به پایان برسد. ما از اریک اولسون (Erik Oleson) شورانر، نویسندگان، گروه بازیگران فوق‌العاده و کل عوامل سریال مخصوصا چارلی کاکس (Charlie Cox) در نقش دردویل خیلی سپاس‌گزاریم، و همچنین از طرفدارانی که طی این چندسال ما را حمایت کردند نهایت تشکر را داریم. در حالی که این سریال در نتفلیکس به پایان رسیده است، این احتمال وجود دارد که از شخصیت دردویل در پروژه‌های آینده‌ی مارول استفاده کنیم.

چرا نتفلیکس بیش از نیمی از سریال‌های مارولی خودش را کنسل کرده است؟ سرویس استریم جدید دیزنی یعنی دیزنی پلاس (+Disney) احتمالا نقش اصلی را در این اتفاق داشته باشد. همچنین فشاری از طرف نتفلیکس وجود داشته که تعداد اپیزودهای این سریال از ۱۳ به ۱۰ کاهش یابد، که مارول با آن مخالفت کرد. البته اختلافات ساختاری هم دلیل مهمی برای کنسل شدن سه سریال مارولی شبکه‌ی نتفلیکس بوده است.

نتفلیکس احتمالا تا قبل از پخش فصل‌های جدید سریال‌های Jessica Jones «جسیکا جونز» و The Punisher «مجازاتگر» آن‌ها را کنسل نکند. اما پس از آن آینده‌ی آن‌ها در نتفلیکس چندان روشن نیست. به دلیل تمرکز سرویس دیزنی پلاس روی محتواهای خانوادگی، این احتمال خیلی کم است که این شخصیت‌های ریت R (بالای ۱۷ سال) در سرویس استریم دیزنی جایی داشته باشند. اما همان‌طور که مارول در بیانیه‌اش گفته این احتمال وجود دارد که از شخصیت دردویل در پروژه‌های آینده‌ی مارول استفاده کند، پس ممکن است دردویل را در فیلم‌های سینمایی آینده‌ی مارول ببینیم.

منبع: Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید