دو قسمت جدید Avengers دوباره نام‌گذاری شدند

مدتی قبل بود که دو قسمت جدید از سری فیلم های Avengers مارول، برای اکران در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ معرفی شد. همانطور که انتظار می‌رفت دو فیلم بدون حاشیه کار خود را آغاز نکردند و سردگمی های فراوانی پیرامون عناوین آن ها بوجود آمد. دو فیلم داستان کاملا جدایی را ارائه می دادند اما با این حال دو اثر جدید به دو قسمت با عنوانی مشترک تقسیم و بدین ترتیب Avengers: Infinity War Part 1 و Avengers: Infinity War Part 2 نام گذاری شدند. با گیمفاسینما در ادامه خبر همراه باشید. 

اما این حرکت گمانه زنی های بسیاری را به دنبال داشت، بسیاری گمان بردند که دو فیلم همانند سری The Hunger Games داستان های مرتبط را ارائه می دهند و شایعات دیگری در این زمینه پخش کردند. این گمانه زنی ها تا جایی ادامه داشت که کارگردانان این دو فیلم تایید کردند که قسمت اول داستانی کاملا متفاوت با قسمت دوم را ارائه می دهد و عملا این دو قسمت هیچ ارتباطی خاصی با یکدیگر ندارند.

پس با توجه به این شرایط چرا هر دو یک عنوان گرفتند و به دو قسمت در عنوان تقسیم شدند؟ این پرسش، باعث بوجود آمدن اعتراضات زیادی شد. خبر خوب این است که بالاخره مارول تسلیم این اعتراضات شد و تصمیم به تغییر عناوین دو قسمت گرفت.

با توجه به تاییدیه منتشر شده عنوان قسمت اول از Avengers: Infinity War Part 1 به Avengers: Infinity War تغییر کرده و فعلا نام خاصی برای اثر دوم در نظر نگرفته شده است. این تغییر نام هیچ ارتباطی به تاریخ انتشار آثار نداشته و هر دو فیلم در تاریخ های قبلی خود یعنی ماه “می” ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ میلادی بر روی پرده سینما ها خواهند رفت.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید