چادویک بوزمن درباره‌ی مشکل Batman v Superman: Dawn of Justice توضیح می‌دهد

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰

با وجود اینکه چند وقت از اکران فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» می‌گذرد و نسخه‌ی بلوری آن نیز در خانه‌ها وجود دارد، ولی همچنان این فیلم یکی موضوعات داغی است که هنوز درباره‌ی آن صحبت می‌شود و یکی از دلایل آن اختلاف نظر طرفداران سرسخت فیلم با منتقدان است. حتی بازیگرانی که بر روی کتاب‌های مصور کمپانی دیگری کار می‌کنند نیز در این مورد صحبت می‌کنند. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

چهار ماه پیش سباستین استن (Sebastian Stan) که در دنیای سینمایی مارول به باکی بارنز (Bucky Barnes) معروف است بیان کرد که به دیدن فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» رفته و از آن لذت برده است؛ اما به نظر می‌رسد که چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) که در فیلم Captain America: Civil War «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» در نقش پلنگ سیاه (Black Panther) بازی کرد احساس متفاوتی نسبت به فیلم داشت.

در مصاحبه با Radio Times چادویک بوزمن بیان کرد که در اولین شب اکران فیلم به تماشای آن رفت، ولی ناراضی سینما را ترک کرد. او احساس می‌کرد که فیلم پیوستگی لازم را ندارد. صحبت‌های چادویک بوزمن را در این مورد بخوانید:

من در شب اول اکران در سینما بودم تا Batman v Superman را ببینم و با ذرت بو داده در دستم مشتاق شروع فیلم بودم، ولی مطمئن نیستم که مشکل فیلم چه چیزی بود. شاید من اشتباه کنم و یا این حرف را برای این می‌زنم که در صنعت سینما حضور دارم، ولی بعضی مواقع یک فیلم را می‌بینید که افراد زیادی در مورد آن تصمیم می‌گیرند و کارگردان نمی‌تواند به خوبی حرف خود بزند و آشکارا بگوید که چه انتظاری دارد. در واقع بعضی مواقع در هنگام دیدن یک فیلم این احساس به بیننده دست می‌دهد که تهیه‌کنندگان و بازیگران در کار کارگردان دخالت می‌کنند. شاید دلیل این که من همچین حسی دارم این است که در هنگام کار کردن در ماول کارگردان مهمترین شخص در ساخت فیلم است و حرف آخر را او می‌زند.

به نظر می‌رسد که بوزمن می‌خواهد بگوید که فیلم از کمبود دقت و توجه رنج می‌برد. این درست است که فیلم حفره‌های زیادی برای پر کردن دارد و قرار است در فیلم‌های بعدی آن‌هاپرداخته شود. داستان Batman v Superman اعلاوه بر درگیری بتمن و سوپرمن، شامل عواقب اتفاقاتی که در Man of Steel «مردی از فولاد» رخ داده بود، معرفی واندومن (Wonder Woman) و چندین شخصیت فرا انسانی دیگر برای حضور در Justice League «لیگ عدالت» می‌شود. موضوعاتی که فیلم وجود داشت به اندازه‌ای زیاد بود که نسخه‌ی بلوری آن نیم ساعت داستان بیشتری بیشتر نسبت به فیلمی که طرفداران در سینما تماشا کردند داشت. شاید اگر بوزمن نسخه‌ی “نسخه نهایی (Ultimate Edition)” فیلم را تماشا می‌کرد این احساس به او دست نمی‌داد.

از آن جایی که  دو فیلم  Batman v Superman: Dawn of Justice و Captain America: Civil War حول مبارزات ابرقهرمانان با هم بود؛ حتی قبل از اکران این دو فیلم وارد رقابتی ناخواسته با یکدیگر شدند. Captain America: Civil War از دیدگاه منتقدان و عموم عملکرد بهتری داشت و بحث‌های زیادی بر روی اینکه Batman v Superman: Dawn of Justice بدترین فیلم DC یا یکی از بهترین‌ها است شکل گرفت، ولی به نظر نمی‌رسد که چادویک بوزمن به این موضوعات اهمیتی بدهد و خوشبختانه او در فرانچایزی بازی می‌کند که از نظرش کارگردان مهمترین نقش را دارد و کارگردان است که حرف آخر می‌زند.

منبع: cinemablend

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette