کلیپ جدید فیلم The Kid Who Would Be King: آموزش اصول شمشیربازی

کلیپ جدید فیلم The Kid Who Would Be King: آموزش اصول شمشیربازی

- دراخبار فیلم, تریلر فیلم
۰

کمپانی فاکس قرن بیستم کلیپ جدیدی از فیلم فانتزی ماجراجویی The Kid Who Would Be King «پسری که پادشاه خواهد شد» را منتشر کرد. در این کلیپ، مرلین با بازی انگس ایمری (Angus Imrie) سعی می‌کند اصول شمشیربازی را به چهار شخصیت اصلی فیلم آموزش دهد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

فیلم The Kid Who Would be The King، داستان یک پسر دوازده ساله‌ی بریتانیایی به نام اَلکس را روایت می‌کند که مسائل و مشکلات زندگی روزمره‌اش پس از یافتن شمشیر افسانه‌ایِ “اکسکالیبر” (Excalibur) از بین می‌روند. حال با وجود قدرتمندترین شمشیر تاریخ در دست بی‌قدرت ترین پسربچه‌ی مدرسه‌ای در بریتانیا، الکس و دوستانش باید در مقابل شرور قرون وسطایی به نام مورگانا قرار بگیرند، که مصمم است دنیا را به نابودی بکشاند.

در این فیلم لوییس سرکیس (Louis Serkis) نقش الکس و دین چامو (Dean Chaumoo) نقش بدرز، بهترین دوست الکس را بازی می‌کنند. تام تیلور (Tom Taylor) و ریحانا دوریس (Rihanna Doris) نیز نقش لنس و کای را ایفا خواهند کرد، تا گروه جنگجویان الکس را تکمیل کنند. انگس ایمری (Angus Imrie)، سر پاتریک استوارت (Sir Patrick Stewart) و ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) نیز دیگر بازیگران این فیلم هستند.

فیلم براساس داستان اورجینال جو کُرنیش (Joe Cornish) که نویسندگی و کارگردانی فیلم را نیز برعهده دارد، ساخته می‌شود. او در نویسندگی فیلم‌های The Adventures of Tintin «ماجراهای تن تن» و Ant-Man «مرد مورچه‌ای» همکاری داشته و فیلم Attack the Block را کارگردانی کرده است.

تیم بوان (Tim Bevan) و اریک فلنر (Eric Fellner) از کمپانی ورکینگ تایتل (Working Title) تهیه‌کنندگی فیلم را در کنار نیرا پارک (Nira Park) از بیگ تاک پیکچرز (Big Talk Pictures) برعهده دارند. مایکل ایرلند (Micheal Ireland) از طرف کمپانی قرن بیستم ناظر این پروژه است.

فیلم The Kid Who Would Be King در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ (۵ بهمن ۹۷) اکران خواهد شد.

منبع: Comingsoon

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پیوستن لزلی من به فیلم اقتباسی Blithe Spirit براساس یک نمایش تئاتری

لزلی من (Leslie Mann) قرار است در فیلم