انتخاب نائومی واتس برای بازی در سریال Wolves and Villagers

۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱

به گزارش سایت خبری Variety، نامزد جایزه اسکار، نائومی واتس (Naomi Watts)، برای بازی در سریال جدید Wolves and Villagers (گرگ‌ها و اهل ده) برای سرویس استریم Quibi انتخاب شده است. فیلم‌نامه سریال را استوارت بلوم‌برگ (Stuart Blumberg) می‌نویسد، که به همراه جیسون بلوم (Jason Blum) تهیه‌کننده اجرایی هم خواهد بود. جزئیات بیشتر در مورد داستان این سریال کوتاه در حال حاضر در دسترس نیست. در ادامه خبر با سینما گیمفا همراه باشید.

واتس اخیرا در پیش‌درآمد جدید فیلم Game of Thrones (بازی تاج‌و‌تخت)، از شبکه HBO، در نقش یک آدم اجتماعی کاریزماتیک و پر‌جذبه که راز مگویی را مخفی می‌کند، بازی کرده است. او را بیشتر به خاطر ایفای نقش در فیلم‌های تحسین‌شده‌ای مثل Mulholland Drive (جاده مالهاند)، The Ring (حلقه)، ۲۱Grams (گرم۲۱)، King Kong (کینگ کونگ)، Eastern promises (قول‌های شرقی)، The Impossible (غیر ممکن)، و BIrdman (مرد پرنده‌ای) می‌شناسند.

از جمله کارهای تلویزیونی معتبر وی می‌توان به بازی در بازسازی ۱۸ قسمتی کوتاهی از یک سریال کلاسیک کالت به نام Twin Peaks (توئین پیکس) از شبکه Showtime؛ و هم‌چنین بازی در فیلم Gypsy (کولی) از شبکه نتفلیکس، که در کنار سوفی کوکسون (Sophie Cookson) بازی می‌کرد، اشاره کرد. در آینده نیز شاهد حضور واتس در مینی سریالی جدید به نام The Loudest Voice in the Room (بلندترین صدای اتاق) خواهیم بود که بر اساس کتاب زندگی‌نامه‌نوشتی به همین نام (۲۰۱۴) از گابریل شرمن (Gabriel Sherman) است.

منبع: Comingsoon

0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.