تصویری تازه از فیلم سوم یک فرانچایز هوادار پسند: «پسران بد ۳»

ویل اسمیت (Will Smith) یک تصویر از فیلم  Bad Boys for Life «پسران بد برای زندگی» منتشر کرده است که در آن، او و مارتین لارنس (Martin Lawrence) نقش‌هایشان را در فیلم سوم از سری فیلم‌های «پسران بد» از سر می‌گیرند. شما همراهان سینما گیمفا می‌توانید این عکس را در ادامه‌ی همین خبر مشاهده بفرمایید.

فیلم جدید بر روی دپارتمان پلیس شهر میامی و تیم نخبه‌ی او برای دستگیر کردن آرماندو آرماس (Armando Armas) با بازی جیکوب سیپیو (Jacob Scipio)، سرکرده‌ی یک باند مواد مخدر تمرکز دارد. آرماندو یک قاتل با ذاتی شوم است. او از طرف مادرش مامور شده است تا مایک لوری (Mike Lowery) را به قتل برساند.

در کنار ویل اسمیت و مارتین لارنس، بازیگران دیگری همچون جو پانتولیانو (Joe Pantoliano) بازیگر The Sopranos که نقشش بعنوان کاپیتان هووارد (Captain Howard) را از سر می‌گیرد و بازیگران جدیدی از جمله ونسا هودگنز (Vanessa Hudgens) بازیگر The Princess Switch، الکساندر لودوینگ (Alexander Ludwig) بازیگر The Hunger Games و چارلز ملتون (Charles Melton) بازیگر Riverdale که نقش یک پلیس مدرن و متخصص را بازی می‌کند که وقتی تحدیدی جدید میامی را تحدید می‌کند، با پسران بد (اسمیت و لارنس) مواجه می‌شود نیز خواهند درخشید. از دیگر تازه واردها می‌شود به همین جیکوب سیپیو بازیگر Hunter Killer، دی جی خالد (DJ Khaled) و پائولا نونز (Paola Nuñez) بازیگر The Son اشاره کرد.

اولین فیلم «پسران بد» توسط مایکل بی (Michael Bay) کارگردانی شد. سپس کارگردانان عادل العربی (Adil El Arbi) و بلال فلاح (Bilall Fallah) فیلم  بعدی یعنی Bad Boys 2 «پسران بد ۲» را با فیلم‌نامه‌ی پیتر کریگ (Peter Craig)، جو کارناهان (Joe Carnahan) و کریس برمر (Chris Bremmer) ساختند. جری براک‌هیمر (Jerry Bruckheimer) نقش تهیه کنندگی خودش را ادامه‌ می‌دهد. دوگ بلگارد (Doug Belgrad) نیز به همراه اسمیت، بری والدمن (Barry Waldman)، مایک استنسون (Mike Stenson)، چاد اومان (Chad Oman) و جیمز لسیتر (James Lassiter) تهیه کنندگان اجرایی هستند.

شایان ذکر است که فیلم سوم از این فرانچایز با نام Bad Boys for Life که بسیار هم مورد انتظار است، در ژانویه‌ی سال آتی به روی پرده‌ی سینماها می‌رود.

منبع: ComingSoon

 

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید