پیوستن سارا پلسون به فیلم مهیج Run ساخته‌ی کارگردان فیلم موفق Searching

پیوستن سارا پلسون به فیلم مهیج Run ساخته‌ی کارگردان فیلم موفق Searching

- دراخبار بازیگران, اخبار فیلم
۰

کارگردان فیلم موفق سال گذشته یعنی Searching «جستجو» برگشته و این بار هم بازیگر سرشناسی را برای بازی در فیلم جدیدش انتخاب کرده است. آنیش چاگانتی (Aneesh Chaganty) سارا پلسون (Sarah Paulson) را برای نقش اصلی فیلم مهیج متفاوتی به نام Run «فرار» که ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۴ بهمن ۹۸) اکران خواهد شد انتخاب کرده است. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

پلسون نقش مادری را بازی می‌کند که دختر نوجوانش را به تنهایی بزرگ می‌کند، تا اینکه این دختر راز مخوف مادرش را کشف می‌کند. در این فیلم همچنین پت هیلی (Pat Healy) و کیرا آلن (Kiera Allen) حضور دارند.

چاگانتی به همراه سو اوهانیان (Sev Ohanian) نویسنده‌ی Searching فیلمنامه‌ی این فیلم را نوشته است. نام این کارگردان خلاق اولین بار برای ویدیوی پربازدیدش در یوتیوب بر سر زبان‌ها افتاد. آن فیلم که با گوگل گلس فیلمبرداری شده بود باعث شد او به آزمایشگاه نوآوری گوگل دعوت شود، جایی که در آنجا دو سال مشغول ساخت فیلم‌های تبلیغاتی برای این غول فناوری بود.

او ابتدا می‌خواست Searching را به عنوان یک فیلم کوتاه بسازد، اما بودجه‌ی یک فیلم سینمایی بلند برای او فراهم شد. این فیلم سال گذشته در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد و مورد تحسین همگان قرار گرفت.

منبع:‌ Comingsoon

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

هیلی استاینفیلد به فیلم کمدی رمانتیک Voicemails for Isabelle پیوست

هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) در فیلم کمدی رمانتیک