پیوستن سارا پلسون به فیلم مهیج Run ساخته‌ی کارگردان فیلم موفق Searching

کارگردان فیلم موفق سال گذشته یعنی Searching «جستجو» برگشته و این بار هم بازیگر سرشناسی را برای بازی در فیلم جدیدش انتخاب کرده است. آنیش چاگانتی (Aneesh Chaganty) سارا پلسون (Sarah Paulson) را برای نقش اصلی فیلم مهیج متفاوتی به نام Run «فرار» که ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۴ بهمن ۹۸) اکران خواهد شد انتخاب کرده است. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

پلسون نقش مادری را بازی می‌کند که دختر نوجوانش را به تنهایی بزرگ می‌کند، تا اینکه این دختر راز مخوف مادرش را کشف می‌کند. در این فیلم همچنین پت هیلی (Pat Healy) و کیرا آلن (Kiera Allen) حضور دارند.

چاگانتی به همراه سو اوهانیان (Sev Ohanian) نویسنده‌ی Searching فیلمنامه‌ی این فیلم را نوشته است. نام این کارگردان خلاق اولین بار برای ویدیوی پربازدیدش در یوتیوب بر سر زبان‌ها افتاد. آن فیلم که با گوگل گلس فیلمبرداری شده بود باعث شد او به آزمایشگاه نوآوری گوگل دعوت شود، جایی که در آنجا دو سال مشغول ساخت فیلم‌های تبلیغاتی برای این غول فناوری بود.

او ابتدا می‌خواست Searching را به عنوان یک فیلم کوتاه بسازد، اما بودجه‌ی یک فیلم سینمایی بلند برای او فراهم شد. این فیلم سال گذشته در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد و مورد تحسین همگان قرار گرفت.

منبع:‌ Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید