Avengers: Endgame طولانی‌ترین فیلم دنیای سینماتیک مارول تا کنون خواهد بود!

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲

اکنون که با شما صحبت می‌کنیم، همچنان هیچ رازی از فیلم Avengers: Endgame «انتقام جویان: پایان بازی» بر ملا نشده است، اما یکی از بزرگترین سوالاتی که برای روز اکران فیلم یعنی ۲۶ام آوریل مطرح است این است که برادران روسو (Russo) می‌خواهند داستان را چقدر طول دهند؟ در طی صحبت با این دو برادر خوش ذوق کارگردان در دیزنی و پیرامون VFX در فیلم Avengers: Endgame، خبرنگار وبسایت خبری کالیدر، یک نکته درمورد مدت زمان پخش این فیلم منتشر کرد که اگر بخواهیم به طور خلاصه آن‌را عنوان کنیم باید بگوییم: طولانی‌ترین فیلم دنیای سینماتیک مارول در طول تاریخ یازده‌ی ساله‌ی آن همین فیلم Endgame خواهد بود. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

جو روسو (Joe Russo) گفت: ما هنوز داریم روی پخش سه ساعته کار می‌کنیم. وی اشاره کرد که هنوز در مراحل ویرایش هستیم.

این دو کارگردان خاطر نشان کردندکه دیزنی بنا دارد این فیلم حماسی را سه ساعت به طول بیانجامند. جو روسو ادامه داد:

به نظر من استودیو بهترین داستان را در اختیار دارد. اکنون ما فکر می‌کنیم فیلم خوبی از آب درامده است و پاسخ‌های فوق‌العاده‌ای از مخاطبان آزمایشی گرفته‌ایم و حس خوبی به این فیلم داریم اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن هست. کار ما تمام نشده است. دوباره می‌گویم، این نقطه‌ی انتهای ۲۲ فیلم قبلی ما است و همچنین ما باید داستان‌های زیادی در آن بگنجانیم. “احساسات” بخش جدایی ناپذیر کار ما خواهد بود. هنگامی که شما قصد دارید یک داستان واقعا پیچیده را بازگو کنید و می‌خواهید احساسات زیادی هم در بین شخصیت‌های آن دخیل کنید، تنها به زمان نیاز دارید. در این فیلم و برای گنجاندن این موارد، سه ساعت زمان نیاز خواهد بود.

اگر به نوامبر سال گذشته بازگردیم، روسو خاطر نشان کرد که «نیمی از مسیر ویرایش (ادیت) فیلم Avengers: Endgame را رفته‌ایم و سه ساعت زمان این فیلم است. قبل از آن و در ماه آوریل، این دو کارگردان خاطر نشان کردند که انتظار می‌رود Endgame از فیلم قبلی یعنی Infinity War «نبرد ابدیت» که دو ساعت و ۴۰ دقیقعه بود، طولانی‌تر باشد.

بنابراین اگر Endgame سه ساعت طول بکشد، آیا وقفه‌ای در بین آن وجود خواهد داشت؟ مثل فیلم‌ The Hateful Eight از کونتین تارانتینو (Quentin Tarantino) که در سال ۲۰۱۵ اکران شد و سه ساعت و ۷ دقیقه به طول انجامید و یک وقفه‌ی کوتاه در بین آن وجود داشت.

در ادامه‌ی صحبت‌ها، آنتونی روسو ( Anthony Russo) گفت:

ما چهار بار فیلم را برای مخاطبان پخش کرده‌ایم. در سه پخش اول هیچ‌یک از افراد نیاز به رفتن به دستشویی را نداشتند!

جزئیات بیشتر از این فیلم بسیار مورد انتظار به زودی از سینما گیمفا به اطلاع خواهد رسید.

منبع: Collider

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette