معرفی فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر – جان دار

اختصاصی سینما گیمفا (سینما فارس)

پخش فیلم روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ در پردیس سینما گالری ملت

فیلم سینمایی “جان دار” فیلمی است به کارگردانی دو کارگردان جوان به نام حسین امیری دوماری و پدرام امیری و کار تهیه‌کنندگی این اثر را کامران مجیدی بر عهده گرفته و همچنین کار نوشتن فیلنامه این اثر سینمایی نیز به طور مشترک بر عهده حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری و محمد داودی بوده است. کلیه مراحل ساخت و تولید این فیلم سینمایی در سال ۹۷ انجام شده و همچنین اولین نمایش این فیلم برای سی و هفتمین دوره از جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته شده است. عوامل فیلم سعی بر این داشتند که این فیلم را به این دوره از جشنواره فیلم فجر برسانند.

پیش از سی و هفتمین دوره از جشنواره فیلم فجر، از فیلم “جان دار” انتظار می‌رفت در بخش سودای سیمرغ بتواند به رقابت بپردازد اما این فیلم نتوانست به این بخش راهی پیدا کند و فقط در بخش نگاه نو که جز فیلم‌های اول محسوب می‌شود توانست راه پیدا کند. این فیلم به عنوان فیلمی با ژانری اجتماعی معرفی شده است.

عوامل و بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداختند به ترتیب زیر است:

بازیگران: فاطمه معتمدآریا، جواد عزتی، علی شادمان، محمدعلی محمدی، باران کوثری، حامد بهداد، مسعود کرامتی، امیراحمد قزوینی، علیرضا مهران، صادق ملکی، گیتی قاسی، امیر احمد قزوینی

مجری طرح: حسین فرضی‌زاد، مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری، مدیر صدابرداری: طاهر پیشوایی، مدیر تدارکات: نادر اژدری، عکاس: اردلان آزرمی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

در خلاصه داستان این فیلم این طور آمده است:

داستان این فیلم سینمایی اتفاقاتی است که در یک مراسم عروسی می‌افتد و پس از آن نیز درگیری‌ها بیشتر می‌شود.

به خدا اگر یه بار دیگه بپرسید شام چیه؟ شام چی شد؟ چرا نمی‌رسه؟ همین وسط خودمو دار می‌زنم.

در سی و هفتمین دوره از جشنواره فیلم فجر با اخبار متنی و تصویری و ویدیویی با سینما گیمفا (سینما فارس) باشید.

به صفحه اینستاگرام ما نیز سر بزنید.

https://instagram.com/cinemafars.official?utm_source=ig_profile_share&igshid=lb8c0n2zdtrq

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید