فیلمبرداری سریال جدید رایان مورفی به نام Hollywood از تابستان آغاز می‌شود

اخبار سریال ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۴:۳۰ ب.ظ

رایان مورفی (Ryan Murphy) برنده جایزه امی و گلدن گلوب برای سریال American Horror Story «داستان ترسناک آمریکایی» سریال جدیدی به نام Hollywood «هالیوود» را با همکاری ایان برنان (Ian Brennan) برای نتفلیکس در دست ساخت دارد. مورفی این خبر را در اینستاگرام منتشر و همچنین اعلام کرد فیلمبرداری سریال از تابستان آینده آغاز خواهد شد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

سریال Hollywood ادای احترامی به عصر طلایی هالیوود است. این سریال سومین همکاری مورفی با نتفلیکس به حساب می‌آید. سال گذشته مورفی طی قراردادی پذیرفت سریال و فیلم‌های جدیدی برای این سرویس استریم تولید کند. دو سریال قبلی او برای نتفلیکس شامل Ratched «رچد» و The Politician «سیاست مدار» هستند.

Ratched پیش‌درآمد فیلم One Flew Over the Cuckoo’s Nest «دیوانه از قفس پرید» محصول سال ۱۹۷۵ است. این سریال داستان جوانی‌های پرستار رچد شرور با بازی سارا پلسون (Sarah Paulson) را روایت می‌کند. سریال Ratched از سال ۱۹۴۷ آغاز شده و داستان اوجگیری رچد از یک پرستار تازه‌کار تا یکی از منفورترین شرورهای داستانی را دنبال می‌کند.

سریال The Politcian قرار است مسائل اجتماعی سیاسی جامعه را تفسیر کند. البته گفته می‌شود تمرکز سریال روی شخصیت بن پلت (Ben Platt) یعنی پیتون است، یک آدم ثروتمند با گرایشات سیاسی. هر فصل از The Politcian که از هم‌اکنون قرار است دو فصل آن ساخته شود، روی رقابت‌های سیاسی مختلفی که پیتون درگیر آن‌هاست تمرکز می‌کند. این سریال توسط رایان مورفی و همکاران همیشگی او یعنی برد فالچوک (Brad Falchuck) و ایان برنن (Ian Brennan) ساخته می‌شود.

منبع: Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید