تریلر جدید فصل دوم American Gods خدایان قدیم را نشان می‌دهد

۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

خدایان قدیم را در تریلر جدید فصل دوم سریال موفق American Gods مشاهده کنید. فصل جدید این سریال به زودی پخش خواهد شد و علاوه بر تریلر سریال، پوسترهای رنگی جدیدی از آن منتشر شده که حاکی از اتفاقات جالب در قسمت‌های جدید است که نشان می‌دهند چقدر این سریال تغییر کرده و این با کنار رفتن شورانرهای سریال، برایان فولر (Bryan Fuller) و مایکل گرین (Michael Green) اتفاق افتاده است. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

از خیلی جهات فصل دوم American Gods، شکل‌های حقیقی خدایان متعددی را نشان می‌دهد که بعضی از آن‌ها در فلش‌بک‌ها دیده می‌شوند. با توجه به این مورد، هر دو تریلر فصل جدید نگاهی بر Mad Sweeney دارد که وارد جنگ کاملی شده است. با اینکه این صحنه حاکی از در راه بودن مبارزه‌ای است، بنظر می‌رسد نگاهی بر گذشته Sweeney داشته و علاقه او به خشونت را نشان می‌دهد که در فصل اول با خشم او نسبت به Shadow Moon همه چیز واضح شد. درحالیکه درباره مابقی خدایان می‌بینیم چقدر قدرتمند شده‌اند.

تریلر جدید با عنوان Meet Your Gods، خیلی اتفاقات فصل دوم را نشان نمی‌دهد، درحالیکه جنگ میان مستر ونزدی و مستر ورلد هیجانی می‌شود، مخاطبین با شخصیت‌هایی همچون بیلکویس، مستر ایبیس، مستر نانسی و لورا مون آشنا می‌شوند که قرار نیست اجازه دهد جسد ابرقهرمانی زنده شده مانع ایمان او به شوهرش شود.

این بخشی از تبلیغ فصل جدید است که از مخاطب می‌خواهد به خدایان مختلفی که نیازمند پیرو هستند، باور داشته باشد اگر قرار است در مبارزه آن‌ها علیه مستر ورلد، نیو مدیا، و تکنیکال بوی موفق باشند.

فصل دوم سریال American Gods از یکشنبه ۱۰ مارس ساعت ۸ شب روی آنتن شبکه استارز می‌رود.

منبع: اسکرین‌رنت

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette