مدیر شبکه اچ‌بی‌او هنوز فیلم‌نامه Deadwood را مطالعه نکرده است

مدیر شبکه اچ‌بی‌او هنوز فیلم‌نامه Deadwood را مطالعه نکرده است

- دراخبار سریال, اخبار مهم
۰

چندی پیش دیوید میلچ (David Milch)، کارگردان سریال Deadwood، اعلام کرده بود که فیلم‌نامه این سریال درام تاریخی در حال آماده سازی است. با این وجود، این به آن معنا نیست که عوامل شبکه مشهور اچ‌بی‌او کلمه‌ای از آن را خوانده باشند. برای اطلاعات بیش‌تر با سایت سینماگیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.  این شبکه به‌تازگی لیست به‌روز شده‌ای را از برنامه‌های خود منتشر کرده است که با توجه به آن می‌توان به این نکته پی برد که میلچ همچنان بر روی فیلم‌نامه این سریال مشغول به کار است. با توجه به گفت‌وگوی کیسی بلویز (مدیر شبکه اچ‌بی‌او) با انحمن منتقدان تلویزیونی، او در پی اعلام مختصر برنامه‌های شبکه اعلام کرد:

فقط میتوانیم بگوییم که دیوید میلچ در حال نوشتن فیلم‌نامه سریال است؛ اما ما هنوز آن را مطالعه نکرده‌ایم. من تصور می‌کنم که فیلم‌نامه بسیار خوب باشد اما قطعاً نظر نهایی خودم را پس از خواندن آن، با شما در میان خواهم گذاشت. من حس خوبی نسبت به آن دارم ولی با این وجود، نمی‌توانم اکنون با اطمینان به شما چیزی بگویم.

هنوز جزییات زیادی از فصل جدید این سریال مشخص نشده است؛ اما خوب است بدانید در فصل‌های گذشته بازیگرانی همچون ایان مک‌شین، تیموتی اولیفانت، کیم دیکنز، رابین ویگرت، آنا گان، پائولا مالکومسون، مولی پارکر و بسیاری دیگر حضور داشته‌اند. نیک آفرمن، بازیگر محبوب مجموعه Parks and Recreation، به عنوان بازیگر مهمان و همچنین کریستین بل جوان هم در این سریال ایفای نقش کرده بودند. حال چیزی مشخص نیست و همه چیز در اختیار کارگردان سریال است و نمی‌توان گفت که کدام یک از بازیگرها در این فصل جدید هم حضور خواهند داشت. قطعاً جمع کردن آن‌ها کار دشواری خواهد بود. با این وجود، متاسفانه می‌دانیم که رالف ریچسون [که در سن ۶۳ سالگی فوت کرد] نمی‌تواند دیگر در این مجموعه حضور داشته باشد.

برای آن دسته‌ای که نمی‌دانند، باید گفت که این مجموعه از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ در قالب سه فصل ۱۲ قسمته از شبکه اچ‌بی‌او پخش شد.

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی قسمت پنجم از فصل هشتم سریال Game of Thrones

دوشنبه‌ی گذشته اپیزود پنجم از فصل هشتم سریال