دو تی‌وی اسپات و تصاویر جدید فیلم Hellboy: خیزش از اعماق جهنم

دو تی‌وی اسپات و تصاویر جدید فیلم Hellboy: خیزش از اعماق جهنم

- دراخبار فیلم, تریلر فیلم
۰

کمپانی لاینزگیت دو تی‌وی اسپات و تصاویر جدیدی از فیلم موردانتظار Hellboy «پسر جهنمی» منتشر کرد که در پایان خبر مشاهده می‌کنید. بسیاری از طرفداران این شخصیت پس از انتشار تریلر دوم این فیلم به آسودگی خاطر رسیدند. اگرچه برخی طرفداران Hellboy هنوز هم نگرانی‌‌هایی درباره‌ی این ریبوت دارند، اما به نظر می‌آید از این فیلم راضی خواهند بود. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

به دلیل همین نگرانی‌ها، به شدت امیدواریم Hellboy به کارگردانی نیل مارشال (Neil Marshall) فیلم خوبی بوده و بهتر از توصیف‌هایی که از آن شنیده‌ایم باشد، چون مایلیم فیلم‌های جدید دیگری نیز با حضور این شخصیت محبوب ساخته شود.

فیلم Hellboy ساخته شده براساس رمان‌های گرافیکی نوشته‌ی مایک میگنولا (Mike Mignola) بین دنیاهای انسانی و ماوراطبیعی دنبال می‌شود و ماجرای جادوگری باستانی را روایت می‌کند که به دنبال انتقام است.

در فیلم Hellboy بازیگرانی از جمله دیوید هاربر (David Harbour)، ایان مک‌شین (Ian McShane)، میلا یوویچ (Milla Jovovich)، ساشا لین (Sasha Lane)، دنیل دای کیم (Daniel Dae Kim)، توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) و پنلوپه میچل (Penelope Mitchell) حضور دارند.

فیلم Hellboy در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (۲۳ فروردین ۹۸) اکران خواهد شد.

منبع: Comingsoon

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

هیلی استاینفیلد به فیلم کمدی رمانتیک Voicemails for Isabelle پیوست

هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) در فیلم کمدی رمانتیک