مصاحبه ویدیویی تیم میلر درباره‌ی سریال انیمیشنی بزرگسالانه‌ی Love, Death and Robots

اخبار سریال ، مصاحبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰ ب.ظ

چند روز پیش در جشنواره فیلم جنوب به جنوب غربی طی مصاحبه‌ای با تیم میلر (Tim Miller) کارگردان فیلم Deadpool «ددپول» درباره‌ی سریال آنتولوژی انیمیشنی Love, Death & Robots «عشق، مرگ و روبات‌ها» که او با همراهی دیوید فینچر (David Fincher) آن را ساخته و به تازگی از شبکه نتفلیکس پخش شده صحبت کردم. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

این سریال شامل ۱۸ اپیزود ۵ تا ۱۵ دقیقه‌ای است، مخاطبش بزرگسالان هستند، توسط تیم‌های مختلفی از فیلمسازان سراسر دنیا ساخته شده،‌ و شامل سبک‌های انیمیشنی متفاوتی از دوبُعدی تا جلوه‌های کامپیوتری واقع‌گرایانه می‌شود. داستان هر اپیزود نیز با دیگر اپیزودها کاملا متفاوت است. در این سریال شاهد داستان‌های شکارچیان جایزه بگیر سایبورگی، عنکبوت‌های فضایی، محصولات لبنی حساس، سربازان گرگینه‌ای، روبات‌های دیوانه و شیاطین تشنه‌ی خون خواهید بود.

من قبل از انجام این مصاحبه فقط شش اپیزود از این سریال را دیده بودم و واقعا آن چیزی که دیدم را دوست داشتم. اگر به داستان‌های جالب و انیمیشن فوق‌العاده علاقه دارید، حتما باید سریال Love, Death + Robots را تماشا کنید.

تیم میلر طی این مصاحبه درباره‌ی نحوه‌ی تولید این سریال، اینکه آن‌ها قبل از اکران فیلم Deadpool در حال کار روی این پروژه ‌بوده‌اند، چگونگی رفاقتش با دیوید فینچر و دلیلشان برای ساخت این پروژه صحبت کرد. او همچنین درباره‌ی اینکه ترتیب مدنظر او برای تماشای این سریال چیست، آیا آماده است داستان‌های دیگری در دنیاهای خلق شده در این سریال روایت کند، احتمال ساخت فصل دوم سریال و چگونگی اختصاص بودجه با توجه به سبک انیمیشنی و مدت زمان هر اپیزود صحبت کرده است.

منبع: Collider

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید