اولین تریلر و پوستر Toy Story 4 منتشر شدند

باز، وودی، و مابقی اسباب‌بازی‌ها در اولین تریلر   Toy Story 4 (داستان اسباب‌بازی‌های ۴) همگی آماده هستند. در پوستر منتشر شده از این انیمیشن، شاهد حضور شخصیت جدیدی نیز هستیم. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

تریلر داستان اسباب‌بازی‌های ۴ امروز از شبکه ABC پخش شد و طولانی است. از این دنباله دیزنی و پیکسار چند کلیپ کوتاه منتشر شده اما این تریلر بسیار طولانی و کامل است.

مجموعه داستان اسباب‌بازی‌ها از زمان پخش در سال ۱۹۹۴ تاکنون ۱.۹۷ میلیارد دلار فروخته است. سری سوم این مجموعه، در سال ۲۰۱۰ به تنهایی بیش از یک میلیارد دلار فروخت و تصور می‌شد سری آخر این مجموعه باشد و حالا سری چهارم به کارگردانی جاش کولی (Josh Cooley) در راه است.

سری چهارم داستان اسباب‌بازی‌ها وودی (تام هنکس) و باز (تیم الن) را نشان می‌دهد. دیگر صداپیشگان کیانو ریوز، جوان کوساک، کیگان-مایکل کی، جوردن پیل، تونی هیل، مایکل کیتون، بانی هانت، تیموتی دالتون، جف گارلین و لوری متکالف هستند. رندی نیومن موسیقی فیلم را می‌سازد.

داستان اسباب‌بازی‌های ۴ در تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) اکران می‌شود. شما خوانندگان عزیز میتوانید این تریلر را از قسمت زیر مشاهده کنید.

منبع: هالیوود ریپورتر

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید