دنباله To All the Boys I’ve Loved Before با کارگردان جدیدی ساخته می‌شود

  • توسط مینو فرجی
  • فروردین ۳, ۱۳۹۸
  • ۰

دنباله فیلم موفق نتفلیکس، To All the Boys I’ve Loved Before چهره‌های آشنایی را با کارگردان جدید به تصویر می‌کشد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

مایکل فیموناری (Michael Fimognari) که مدیر فیلم‌برداری سری اول بود، دنباله این کمدی رمانتیک دبیرستانی را کارگردانی می‌کند و جایگزین سوزان جانسون (Susan Johnson) شده که حالا تهیه‌کننده اجرایی این دنباله است.

آنا کتکارت (Anna Cathcart)، جانل پریش (Janel parrish) و جان کوربت (John Corbett) به لانا کاندور (Lana Condor) و نوا سنتینو (Noah Centineo) پیوسته‌اند. صوفیا الورز (Sofia Alvarez) نویسنده این دنباله است که براساس مجموعه کتاب‌های جنی هان است.

جانسون در بیانیه‌ای اظهار داشته:

کارگردانی To All the Boys I’ve Loved Before یکی از بهترین تجربه‌های زندگی من بوده و از طرفداران برای حمایت عاطفی‌شان از فیلم متشکرم. به دلیل زمان‌بندی پروژه‌های دیگر، قادر به کارگردانی این دنباله نیستم اما بعنوان تهیه‌کننده اجرایی کار داستان لارا جین را ادامه می‌دهم و بخشی از این فرنچایز خواهم بود.

هان نیز گفته:

خیلی خوشحالم که داستان لارا جین ادامه دارد. می‌دانم که مخاطبین دوباره عاشق او می‌شوند.

کمپانی‌های Awesomeness Films و Ace Entertainment این دنباله را می‌سازند، و مت کاپلن (Matt Kaplan) آن را تولید می‌کند. روبین مارشال (Robyn Marshall)، مکس سیمرز (Max Siemers)، شلی زیمرمن (Shelley Zimmerman) و ربکا گلشو (Rebecca Glashow) این فیلم را به همراه جانسون و هان می‌سازند.

منبع: هالیوود ریپورتر

قبلی «
بعدی »

سردبیر سایت

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

نظر سنجی

معرفی فیلم

تریلر ها

باکس آفیس